13 marca 2013, 18:15
0
to samo w pamiętnym 5:0 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6848515396532a0e.html
21 kwietnia 2012, 18:54
leci może mecz gdzieś na N ?
17 kwietnia 2012, 17:38
zagrał w pięciu meczach
12 lutego 2012, 15:37
Kiedy wraca Keita ?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
to samo w pamiętnym 5:0 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6848515396532a0e.html
0
leci może mecz gdzieś na N ?
0
zagrał w pięciu meczach
0
Kiedy wraca Keita ?
0
to samo w pamiętnym 5:0 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6848515396532a0e.html
0
zagrał w pięciu meczach
0
leci może mecz gdzieś na N ?
0
Kiedy wraca Keita ?