beatowls
Dołączył/a: marzec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I ten moment kiedy Xavi wchodzi i uspokaja całą grę drużyny - bezcenne ;)
0
Czy tylko mi pokazuje że mecz będzie za 4390 dni ? XD ;)
0
Uważam, że mecz nie był tragiczny w wykonaniu Barcelony, ale wiele brakowało do dobrej gry. Przede wszystkim w oczy rzucała się niemoc Messiego (tak, wiem że kontuzjowany) który po prostu chodził po boisku i nic nie robił. Nie mówię już o karnym, bo to się może zdarzyć każdemu, ale nie pokazał nic, a wręcz przeciwnie! parę razy widziałam go w środkowej części boiska, na naszej połowie, co było nie do przyjęcia zważywszy na to że przy grze Atletico nie musieliśmy się bronic całą drużyną. Zdziwiło mnie też że Fab wszedł za Iniestę, a nie za Xaviego..
0
hahahahahahahahahaha, dosyć bycia rezerwowym ! w barcy by był od razu w pierwszym składzie, przed messim, neymarem, pedro nawet sanchezem ofc !
0
Ia uważam że chodzi o coś więcej niż tylko odejście. Wielu kiedy barca przegrała obwinialo właśnie puyola i valdesa. Granie w takim klubie jakim jest barcelona jest bardzo trudne i zawodnik musi wiele poświęcać - puyol poświęcił za dużo, zdrowie...