bebeto77
Dołączył/a: wrzesień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
po co taka strona realu istnieje?skoro w kazdy dzien meczowy ich czy nasz strona pada haha
0
@wasacz co tu sie martwic jak my lige przerastamy o 2 klasy ?
0
@wasacz czy dzis bez niego byl dramat ?,juz sie placz zaczyna,xd......
0
@lukaszbrk my już mamy!!!
0
@Joe_Pesci mierzy sobie w psg
0
Raphinia zamknął mordy placzkom na la ramblie,brawo..
2
Strona realu przechodzi w tryb 500 UPS,haha co za zenada
1
I co płaczki?dalej będziecie jeczec?jeszcze ze 3 wpadną !
0
Madryt -8 i rośnie ,!
0
@Muszynianka właśnie tylko płacz i jeczenie
0
Jestem pewien że wygramy,oni z połowy nie wyszli
0
@jackdaniels ponoć drobny uraz
2
Przestańcie jeczec,strzela spokojnie i to nie jedna,kuźwa już co drugi splakany,xd
0
@Chucky zaraz strzela że 2 ,i będzie inna optyka
0
Miażdżymy ich !
0
@Toretto lekki uraz
0
Wszyscy jęczą znów na raphinie,później wrzuci dobrze i brama,i tyle będzie płaczu...
0
Takie 4-0 dla naszych obstawiam...
0
Na notatniku dochodzi teraz do ludu że to jednak nie sezon mistrzowski w La lidze,haha
1
@romarioo a widziałeś ich przeciwników ?
0
@Nazio87 lm im został i tyle....
0
@wasacz bez czarowania wiem co bedzie
0
@wasacz jaka calma? Wygrywamy to na luzie,i to wysoko !
0
@El dominatore na pewno lepiej od realu
7
Strona realu znowu się nazywa 500 UPS,jprld co za amatorka....
0
@Smixu nie mają serwerow
1
@graco14 przestań jeczec,nic się nie wydarzy,idziemy po mistrza
1
@626 i pięknie skończy ,!
0
@Kamiloos nie musi,sami jej rozlozymy
0
@SLBenfica1904 normalka