1

po co taka strona realu istnieje?skoro w kazdy dzien meczowy ich czy nasz strona pada haha

0

@wasacz co tu sie martwic jak my lige przerastamy o 2 klasy ?

0

@wasacz czy dzis bez niego byl dramat ?,juz sie placz zaczyna,xd......

0

@lukaszbrk my już mamy!!!

0

@Joe_Pesci mierzy sobie w psg

0

Raphinia zamknął mordy placzkom na la ramblie,brawo..

2

Strona realu przechodzi w tryb 500 UPS,haha co za zenada

1

I co płaczki?dalej będziecie jeczec?jeszcze ze 3 wpadną !

0

Madryt -8 i rośnie ,!

0

@Muszynianka właśnie tylko płacz i jeczenie

0

Jestem pewien że wygramy,oni z połowy nie wyszli

0

@jackdaniels ponoć drobny uraz

2

Przestańcie jeczec,strzela spokojnie i to nie jedna,kuźwa już co drugi splakany,xd

0

@Chucky zaraz strzela że 2 ,i będzie inna optyka

0

Miażdżymy ich !

0

@Toretto lekki uraz

0

Wszyscy jęczą znów na raphinie,później wrzuci dobrze i brama,i tyle będzie płaczu...

0

Takie 4-0 dla naszych obstawiam...

0

Na notatniku dochodzi teraz do ludu że to jednak nie sezon mistrzowski w La lidze,haha

1

@romarioo a widziałeś ich przeciwników ?

0

@Nazio87 lm im został i tyle....

0

@wasacz bez czarowania wiem co bedzie

0

@wasacz jaka calma? Wygrywamy to na luzie,i to wysoko !

0

@El dominatore na pewno lepiej od realu

7

Strona realu znowu się nazywa 500 UPS,jprld co za amatorka....

0

@Smixu nie mają serwerow

1

@graco14 przestań jeczec,nic się nie wydarzy,idziemy po mistrza

1

@626 i pięknie skończy ,!

0

@Kamiloos nie musi,sami jej rozlozymy

0

@SLBenfica1904 normalka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?