bebic
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hinche
Czy będziesz płakał za tymi którzy odejdą, ja nie ;)
Swoją droga masz racje. To nasza polska mentalność, zawiść. W tym jesteśmy mistrzami. Nigdzie na świecie takiego zachowanie nie da się zaobserwować tylko w kraju nad Wisłą.
Mnie cieszy jedna rzecz. Są jeszcze prawdziwi kibice. Miałem przyjemność oglądać mecz z takimi (2 za FCB i 4 za Interem), po spotkaniu pogratulowaliśmy sobie wyniku, walki, skończyliśmy piwko i bez zawiści, zazdrości i tym podobnych uczuć (dość często jak widać występujących w okresie dojrzewania) rozeszliśmy sie do domów.
Miłej nocy kibice, prawdziwi kibice, nie tylko FCB. Przed nami jeszcze wiele meczy i trofeów do zdobycia.
Gratulacje dla Interu i jego kibiców.
VeB
bebic
0
Witam. Bardzo rzadko pisuje komentarze na tej stronie, choć odwiedzam ją regularnie od dobrych kilku lat, ale dziś postanowiłem spłodzić ten komentarz.
Zastanawia mnie jedna rzecz. Co się takiego stało, że "kibice" innych drużyn tak bardzo nienawidzą Barcelony? Komentarze jakie tu czytam aż jeżą włosy na głowie. MU, Chelsea, Real, każdy z tych klubów odpadł z LM a teraz każdy "kibic" tych drużyn wylewa swoje frustracje na tej stronie, szydząc z drużyny z którą w ogóle nie jest związany. Ja rozumiem, że oglądali mecz, być może kibicowali Interowi, ale po co te wszystkie wyzwiska itp. Szacunek drogie dzieci, szacunek dla przeciwnika. To się liczy w prawdziwym kibicowaniu. Być wiernym swojemu teamowi nie ważne jak gra. Wspierać ich w każdych warunkach, ale nie lekceważyć i obrażać przeciwnika.
Wracając do samego meczu to trochę się zawiodłem. Spodziewałem się ataku jaki miał miejsce w Londynie w meczu z Arsenalem. No cóż, sezon jest długi, zmęczeni robi swoje i widoczna jest zniżka formy kluczowych zawodników.
Bramka Gerarda kapitalna. Zachował się jak rasowy sniper.
Zupełnie niezrozumiała dla mnie decyzja sędziego o czerwonej kartce dla Motty. Oczywiście kartka się należała, ale jak na mój gust żółta. Co i tak w tej sytuacji dałoby czerwoną.
Pozostaje nam wierzyć w drużynę, że sienie załamią i zdobędą mistrzostwo kraju.
Wierny na zawsze bebic.
0
GregFCB - El Prat
0
Może udałoby się to wrzucić na jakiegoś chomika czy coś. Tak żeby jeden plik pociągnąć. Dzięki i pozdrawiam.
0
"Kropkę nad "i" cztery minuty później postawił Messi, dobijając strzał Samuela Eto'o" - a mi się wydawało, że Eto'o wyłożył piłkę Messiemu. No cóż może mam popsuty telewizor :)
0
MES to mesfutbol.org
0
Poza LM na N nic nie ma. Przebujałem się z nimi 15 m-cy i basta. Wystarczy "telewizji nowej generacji". Nie mówię już o walce przy rozwiązywaniu umowy - 4 kolejne miesiące.
0
Orientuje się ktoś może czy na ferdku 6018 odpalę TPS?