16 marca 2013, 17:38
0
TAKI GENIALNY FILMIK
4 stycznia 2013, 13:29
iniesta to wzorowy piłkarz a
3 stycznia 2013, 17:02
niesamowity jest ten Messi. Tonie niewiarygodne żeby człowiek strzelał tyle Goli. To człowiek z innej planety po prostu geniusz.
2 stycznia 2013, 12:09
barca rządzi
1 stycznia 2013, 20:05
oj sory pomyliłem się
1 stycznia 2013, 19:53
trudno będzie pobić rekord leo.
1 stycznia 2013, 19:57
to było jasne
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
TAKI GENIALNY FILMIK
0
iniesta to wzorowy piłkarz a
0
niesamowity jest ten Messi. Tonie niewiarygodne żeby człowiek strzelał tyle Goli. To człowiek z innej planety po prostu geniusz.
0
barca rządzi
0
oj sory pomyliłem się
0
barca rządzi
0
niesamowity jest ten Messi. Tonie niewiarygodne żeby człowiek strzelał tyle Goli. To człowiek z innej planety po prostu geniusz.
0
iniesta to wzorowy piłkarz a
0
trudno będzie pobić rekord leo.
0
to było jasne