17 września 2014, 20:42
0
Canal + family 2
26 czerwca 2013, 21:58
kataklończyk jestem tego samego zdania chociaż Neymar pokazuje w PK że jest w niezłym gazie i by sie nie wystrzelał za bardzo
3 kwietnia 2013, 17:37
Nic dodać nic ująć maviu
2 marca 2013, 10:32
a to jest w Krakowie jescze jakis inny klub niż Cracovia i Hutnik???
6 stycznia 2013, 18:35
jest hat-trick prieto
25 sierpnia 2011, 18:24
a teraz Manchester City:D
15 lipca 2012, 15:07
przecież Zlatan jeszcze nie dołączył do PSG redakcjo
21 grudnia 2010, 21:31
nie ten komentator w sportklubie to porażka Dani Alvis jak on to wymawia to sie gotuje we mnie;D
21 grudnia 2010, 21:32
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Canal +
family 2
0
kataklończyk jestem tego samego zdania chociaż Neymar pokazuje w PK że jest w niezłym gazie i by sie nie wystrzelał za bardzo
0
Nic dodać nic ująć maviu
0
a to jest w Krakowie jescze jakis inny klub niż Cracovia i Hutnik???
0
jest hat-trick prieto
0
Nic dodać nic ująć maviu
0
a teraz Manchester City:D
0
przecież Zlatan jeszcze nie dołączył do PSG redakcjo
0
nie ten komentator w sportklubie to porażka Dani Alvis jak on to wymawia to sie gotuje we mnie;D
0
nie ten komentator w sportklubie to porażka Dani Alvis jak on to wymawia to sie gotuje we mnie;D