O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 26
  • Polecenia 0

Komentarze

0

sop://sop.rojadirecta.com:3912/90140 bardzo dobra jakość, nie tnie, tyle że po włosku

0

Siema ... macie jakis link na Sopcast gdzie nie bedzie MU ?? czy tego juz sie nie da przeskoczyć ?

0

panowie ! wiem że nie ten artykuł ... ale gdzie indziej brak życia ... prosze jakiś link na sopcasta ! ... na meczykach nic .. a rojadirect sie nie uruchamia (przynajmniej u mnie)

0

sop://sop.rojadirecta.com:3912/68115 - sorki pomylka wczesniej

0

sop://sop.rojadircta.com:3912/68115

Zobacz wszystkie

0

Eidur ma juz swoje lata i na pewno chciałby jeszcze sporo pograć a WHUtd na pewno będzie miał taką sznsę - a kasa wiadomo - mieć 6 mln a nie mieć to już 12 :) szczególnie w sytuacji potencjalnego zakupu Davida ... i tak zupełnie na marginesie Gudi dzierży numerek 7 który to za pewnie chętnie widzielibyśmy błyszczący pod nazwiskiem Villa ... Co nie panowie ;)?

0

sop://sop.rojadirecta.com:3912/90140 bardzo dobra jakość, nie tnie, tyle że po włosku

0

Panowie gdybyście się zastanawiali jak zagra Real w GD ... to prezentuje wam założenia taktyczne jednego z "fanów" Realu ... aż dziw bierze że taki geniusz taktyki pozostaje niezauważony ;) cytuję:

"Trzeba wyłączyć Xaviego i Inieste co proste nie będzie ale Xabi jest w formie a Lass to niszczyciel co już nie raz udowodnił. Jeśli Toure jednak nie zagra (A/H1N1) to Kaka będzie miał więcej swobody choć Keita go na pewno zastąpi ale Malijczyk jest lepszy w ofensywie niż defensywie więc przeciw Kace to dla nich strata. Licze na Ronaldo że objedzie Abidala:) To nasza szansa. Grać na Abidala za pomocą Ronaldo. Jeśli Marcelo zagra na skrzydle (lewym) to musi docisnąć Alvesa, wtedy nie będzie miał okazji do ofensywnych rajdów. Ani Xavi ani Iniesta nie będą schodzili na prawą flankę (naszą) by pokryć Ramosa więc ten powinien wspierać Ronaldo w walce przeciw Abidalowi. Obawa tylko o to by nie zapomniał o Messim. Jeśli uda się odłączyć Xaviego i Inieste to może się udać. Będzie ciężko ale liczę na 2:1 dla Los Blancos:)"

Po prostu - czapki z głów !

0

Świetne posunięcie ! .... ten transfer może przynieść spore korzyści ... już sobie wyobrażam siłę ataku wzmacniną jeszcze dodatkowo z lewej strony przez Maxwella :) Abidal to świetny defensor ale do ataku już wiele nie wnosił, zapowiada się nowa jakość na lewej flance

VeB !!

0

@ Marco87

Bo mnie szczerze rozbawiło .... :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?