0

nadal 4-1 ?

0

messi i 2-0 !

0

panowie i panie mam wielką prośbę: powiedzcie mi jaki jest obecny wynik, bo niestety nie mam możliwości sprawdzenia go !

informujcie mnie na bieżąco !

0

darthjaag

hehe, kolegę poniosło, no ale cóż;

powiem tak:rzadko udzielam się na forum, bo i po co ? czytam news`y, jestem na bieżąco, ale żeby spotkać takiego napinacza jak 'darthjaag' to zaszczyt; widzisz człowieczku, nie jest kibicem ten, który nie potrafi okazać szacunku największemu rywalowi, nie jest również nim ten, kto nie potrafi okazać szacunku jakiemukolwiek klubowi; widzisz, zagalopowałeś się trochu i to Cię zgubiło; proponuję wziąć słownik do rączki i z nim popracować; dysgrafię można leczyć, pamiętaj o tym; nie chcę Cię dalej wyśmiewać, bo nie o to w tej bajce chodzi, chcę Ci tylko powiedzieć, że aby być prawdziwym kibicem, należy posiadać szacunek do rywali, a to kosztuje, bardzo wiele kosztuje

pozdrawiam !

0

HALA MADRID =)-widzisz, moje ostatnie postanowienie to bycie miłym, ale niestety, nie zawsze udaje nam się spełnić nasze postanowienia; powracając do tematu. Po pierwsze: dlaczego autor artykułu :"Jak krytykować to z głową. O atakowaniu Real Madryt!" wyraża się tak sarkastycznie o Dumie Katalonii ? Dlaczego w nim tyle zawiści ? Czyżby nie wiedział, że są dwa rodzaje kibiców ? Jeden to ten, który rzeczywiście kibicuje, wspiera i cieszy się z gry swojego ukochanego klubu, a także płacze gdy przychodzą niepowodzenia. Drugi to ten, ostatnio określany mianem 'sezonowców'. Widzisz kolego, sęk w tym, że odnoszę wrażenie, że tego ów redaktora nie stać na krztę szacunku. Prawda jest taka, że Wy jako kibice nie widzicie tego, iż większość kibiców, (mówię tu o kibicach związanych z klubem od lat) doskonale zdaje sobie sprawę, jaka jest sytuacja Realu Madryt. Przykro to stwierdzić, ale jeżeli chodzi o kulturę to redaktor Waszej strony nie dorasta do pięt redaktorowi tej strony. Niestety przez ten wywód odbiegłem od meritum sprawy. Wybaczcie, już do niego powracam. Czy ktoś tu mówi, że Fiorentio Perez dał do zrozumienia bankom, iż jest w stanie spłacić ten kredyt ? Jeśli sądzisz, że nie ma przypadków na świecie takich, że człowiek zaciąga kredyt, daje bankowi 'dowód' na to, iż jest w stanie go spłacić, a z czasem okazuje się, że nie ma możliwości spłacenia go, to grubo się mylisz. Pamiętaj o tym, że kredyty udzielane klubom piłkarskim podlegają innym kryteriom. To tyle. Myślę, że więcej nie ma sensu pisać, bo i tak za chwilę 'obalisz' mnie 'setką' argumentów. Mam tylko prośbę do redaktora Waszej strony: więcej szacunku ! Jeśli taki stan rzeczy będzie dalej miał miejsce, to wróżę Wam w niedalekiej przeszłości negatywnie epatujących zachowań !

0

ja to widzę tak: powiedział, że Barcy nie powinno być w finale, bo doskonale wiedział, że z Chelsea byłoby im łatwiej; on jeszcze nie dorósł do tego, by być PRAWDZIWYM piłkarzem, nadal myśli że jeżeli trąbią o nim na całym świecie to jest on pępkiem świata...szkoda słów;

a ja nadal trzeźwieje po wczorajszym meczu !

0

Kocham, po prostu kocham ! To był koncert życzeń. Dzięki Wam ten świat jest o wiele piękniejszy !

0

@aboutreka

dla mnie messi jest lepszy od ronaldo w: dryblingu (mówię o właściwym stosowaniu sztuczek, a nie o bezsensownym przerzucaniu nóg nad piłką); szybkościowo; psychicznie i w kilku innych rzeczach...tyle dla mnie w temacie...ronaldo sam doprowadził do tego, że ludzie traktują go tak a nie inaczej ;)

0

ta wiadomość bardzo mnie ucieszyła; za tydzień będziemy pić ze szczęścia ! ;)

0

oj szkoda, że Dareczka już nie usłyszę :(

nie lubię ludków z Polsatu, bo w czasie meczu są "bez twarzowi", no ale cóż poradzić...dwa mecze w tyg. to i tak dobry układ, biorąc już pod uwagę fazę półfinałową ;)

0

@Deadcandance

chłopak, obudź się, czas do szkoły; żalisz się czy chwalisz ?...

VeB-tylko jedna drużyna się liczy, tylko jedna !

0

DJ6 pięknie to powiedziałaś...dla nich tylko i wyłącznie liczy się kasa...już nie wspomnę o tym, jak "piękny" futbol prezentują, no ale cóż, są gusta i guściki

0

przede wszystkim chciałbym podziękować TVP2 za możliwość obejrzenie tegoż meczu ;)

a co do Pepa, on zawsze mówi to co jest właściwe ;)

0

@plocin

"My gralismy w pilke,a Chelsea co robila?"-mala prosba: okresl sie, bo z tej wypowiedzi jasno wynika, ze jestes kibicem Barcelony, natomiast chwile pozniej cieszylbys sie, gdyby final LM wygral MU; chlopak, okresl sie, im szybciej to zrobisz tym lepiej; a tak na marginesie, to w kontekscie dwumeczu Chelsea "zaslużyla" sobie na final...ciekawe czym ;)

0

wiecie jak to pięknie wygląda, gdy po takim meczu widzi się takie cyferki przy nazwiskach ? a co do abidala, to owszem jemu należy się większa ocena ! ale co tam, i tak jest cudownie ;)

0

i pięknie, taka gra cieszy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?