ale fajnie napisane, kurcze takie słowa i wgl koncowka tesktu , kurde kocham barcelone chcialbym tam mieszkac i jeszcze jak czyta sie takie cos jak teskt wyzej umieszczony to az plakac sie chce
ale fajnie napisane, kurcze takie słowa i wgl koncowka tesktu , kurde kocham barcelone chcialbym tam mieszkac i jeszcze jak czyta sie takie cos jak teskt wyzej umieszczony to az plakac sie chce
Komentarze
0
Świetny artykuł naprawde, visca el barca, teraz losowanie czekamy kto na nas trafi...
0
ale fajnie napisane, kurcze takie słowa i wgl koncowka tesktu , kurde kocham barcelone chcialbym tam mieszkac i jeszcze jak czyta sie takie cos jak teskt wyzej umieszczony to az plakac sie chce
0
ale fajnie napisane, kurcze takie słowa i wgl koncowka tesktu , kurde kocham barcelone chcialbym tam mieszkac i jeszcze jak czyta sie takie cos jak teskt wyzej umieszczony to az plakac sie chce
0
Świetny artykuł naprawde, visca el barca, teraz losowanie czekamy kto na nas trafi...