belaa
Dołączył/a: grudzień 2010
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i koszulki mają świetne xD
0
Ludzie, nie na każdym meczu będzie grał idealnie i nie będzie strzelał po kilka goli..., każdy może mieć gorszy dzień, widocznie taki miał w meczu Athleticiem..
W tym meczu Bojan pokazał jak sie gra ;D A grał zajebiście :P I niech mi ktoś powie że Bojan się zepsuł. Będzie jednym z najlepszy graczów Barcy ;p