0

No i koszulki mają świetne xD

0

Ludzie, nie na każdym meczu będzie grał idealnie i nie będzie strzelał po kilka goli..., każdy może mieć gorszy dzień, widocznie taki miał w meczu Athleticiem..

W tym meczu Bojan pokazał jak sie gra ;D A grał zajebiście :P I niech mi ktoś powie że Bojan się zepsuł. Będzie jednym z najlepszy graczów Barcy ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?