23 czerwca 2013, 20:01
0
a kiedy jest ten mecz ?
7 marca 2013, 21:33
zamiast Busquetsa można by dać Fabreasa
28 lutego 2013, 19:22
Fabregas nie grał aż tak źle...
21 lutego 2013, 15:31
Uważam, że szanse są małe ale trzeba wierzyć ;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
a kiedy jest ten mecz ?
0
zamiast Busquetsa można by dać Fabreasa
0
Fabregas nie grał aż tak źle...
0
Uważam, że szanse są małe ale trzeba wierzyć ;)
0
a kiedy jest ten mecz ?
0
Fabregas nie grał aż tak źle...
0
zamiast Busquetsa można by dać Fabreasa
0
Uważam, że szanse są małe ale trzeba wierzyć ;)