2 listopada 2012, 22:59
0
Myślę że to będzie piekielnie dobry mecz :D Mam nadzieje na grad bramek !!! Od kiedy urodził mi się Synek Barca Wygrywa, i niech tak pozostanie !!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Myślę że to będzie piekielnie dobry mecz :D Mam nadzieje na grad bramek !!!
Od kiedy urodził mi się Synek Barca Wygrywa, i niech tak pozostanie !!!
0
Myślę że to będzie piekielnie dobry mecz :D Mam nadzieje na grad bramek !!!
Od kiedy urodził mi się Synek Barca Wygrywa, i niech tak pozostanie !!!