0

BAN!

mod

0

ładnie zrobione

pochwalam, pochwalam nie mam żadnych uwag:P

0

i w koncu wierze w zdobycie la liga przez wielka Barce!!!

VeB!!!

0

;/;( ja jebie jak oni mogli go oddac przeciez to byla przyszlosc blaugrany;/

0

Nie warto ryzykowac ;/

Ja sciagnalbym jak juz jakiegos skrzydlowego np. van Persie, szkoda ze Barca nawet sie nim nie interesuje. No i ewentaulnie tego Hernanesa, ale lewoskrzydlowy musi byc ;)

0

quaresma zapewne okazalby sie najlepszym zawodnikiem ze wszystkich mozliwych lewychskrzydlowych ale watpie ze on przyjdzietak samo jest z robinho tylko tutaj real by sie nie zgodzil chyba najlepszym rozwiazaniem jest Diego Capel lub Thiago Nevesa bo w Arszawina to ja juz jakos nie wierze;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?