beny23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
przede wszystkim skromność :)
0
brakuje wyniku z Copa del Rey :) pomyłka czy kompleks?
0
santana10
nic dodać nic ująć, tak jak zawsze jak przyjeżdża rywal BLANCOS na SB :).
Życze normalnym kibicom Blaugrany niezapomnianego widowiska :)
beny23
0
Nie rozumiem dlaczego sie podniecacie tym że nie wiadomo jakim ustawieniem wyjdzie Barca: 4:3:3 czy 3:4:3. Czego Real nowego moze sie spodziewać po Barcelonie? Czy zagrają ustawieniem 4:3:3 czy 3:4:3 czy nawet 4:1:3:2 to chyba nie ma znaczenia, cały czas gracie identyczną piłke, praktycznie wszyscy zawodnicy biegają po całym boisku i stosujecie wysoki pressing więc myślenie że nikt nie wie jaką taktyką wyjdzie Barcelona jest przesadzone :)
ps. a to czy zagra villa czy pedro czy też alexis chyba nie ma wielkiego znaczenia ( dla mnie są na równym poziomie). Pozdrawiam normalnych kibiców Barcelony :)
0
Gratki dla was :). Co po niektórzy byli ładnie postykani przed meczem o wynik a tu luz blues i orzeszki, spokojne 4:0. Już sie nie moge doczekać GD i optymalnych składów :) pozdro beny23
Hala Madrid!
0
Roafson24
blablabla pierdoły, podaj link do tych karnych
0
Szybkiego powrotu do zdrowia!
0
aaa co do hiphopu:
pozdro dla kibiców Barcelony
Hala Madrid :)
0
do santana
a co Ty mozesz wiedzieć o wartościach Realu jak nawet nie mozesz napisać nazwy z dużej litery!
0
Ani nie robie sobie jaj, ani nie jestem głupi, tylko napisałem że wynik 3:2 jest REALNY w grudniu. :) Pozdro dla normalnych kibiców i życze troche luzu w komentarzach bez spinania!
0
do Ilonki
Po wczorajszym bawimy się dalej w proroków:
Ronaldo strzela 2 i jedną dokłada Ozil :) pasuje?
0
poprawka: FC Barcelony :)
0
do jozek21
to gratulacje że w tak młodym wieku znasz alfabet :)
co do tematu: chciałem żeby zagrali o 22.00 i grają :)
pozdrawiam normalnych kibiców fc barcelony
Hala Madrid!
0
imonkey, portugalskie pastuchy? :)
brawo, proponuje melisse bo do grudnia zejdziesz!
Hala Madrid
ps. kebaba poszukaj w ogródku :)
0
No i sie podkładamy panie Jordi :) że tak blisko Barcelony to moze sie pan załapie kiedyś na drugiego trenera :)
ps. Pewnie nic z tego nie będzie ale w tym momencie fajnie by było jak by przeszli Barcelone i wpadli na Real :) :)
0
do miad83
o to że porównujesz symulke piłkarzy Barcelony do piłkarzy Realu :)
Życze pobicia kolejnych rekordów i kolejnej Manity :)
beny23
0
Culeson nie prowokuje tylko odpowiadam kolesiowi na jego tępą gadke o rozkładaniu rąk i wogóle. Juz widze ten opis jutro na wp i onecie jak Bóg zszedł na ziemie w Czechach ;), tylko że to było konsekwencją błędu arbitra że wyrzucił piłkarza Viktorii to ani słowa pewno nie będzie ;)
0
do miad83
a mi to przypomina standardowe zachowanie graczy Barcelony, tylko że nie rozkładają tylko skłądają ręce na twarzy :) nie prowokuj. Mecz ustawiony po błędzie sędziego , miłego wieczoru
pozdro beny23
Hala Madrid
0
gratulacje dla sędziego :) teraz sie można jarać klepką i autobusem :)
0
a Boratowi nobla :) HALA MADRID
0
Do FCBarca2011:
Nie denerwuj sie :) tylko obstawiłem wynik meczu. Dużo zdrowia życze wszystkim kibicom i oczywiście wysokiej wygranej :)
0
pamiętam jak najbardziej inne wyniki też pamiętam, do czego zmierzasz? To jest mój typ :) 1:1 po ciężkim meczu. HALA MADRID :)
0
pamiętam jak najbardziej inne wyniki też pamiętam, do czego zmierzasz? To jest mój typ :) 1:1 po ciężkim meczu. HALA MADRID :)
0
1:1 po ciężkim spotkaniu
HALA MADRID :)
0
a ja sie pytam co między nimi robi sadam?