0

yyy złotą piłkę oczywiście powinien dostać Fernando Torres!! Sezon w Liverpoolu świetny, LM Premier leauge , Euro z reprezentacją fantastyczne , decydującya bramka w finale :) i obecnie też prezentuje bardzo wysoką formę !! Według mnie to właśnie jemu należy się ta nagroda :) pozdro

VeB !!!!!

0

hmmm dla mnie jest to napastnik wszech czasów który niestety juz nie jest w formie :/ choc czasami ma jeszcze przebłyski geniuszu !! JA do konca w niego bedę wierzył... gdyby grał razem z Eto'o na srodku ataku mogłoby być inaczej :) pozdrawiam :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?