beton14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
yyy złotą piłkę oczywiście powinien dostać Fernando Torres!! Sezon w Liverpoolu świetny, LM Premier leauge , Euro z reprezentacją fantastyczne , decydującya bramka w finale :) i obecnie też prezentuje bardzo wysoką formę !! Według mnie to właśnie jemu należy się ta nagroda :) pozdro
VeB !!!!!
0
hmmm dla mnie jest to napastnik wszech czasów który niestety juz nie jest w formie :/ choc czasami ma jeszcze przebłyski geniuszu !! JA do konca w niego bedę wierzył... gdyby grał razem z Eto'o na srodku ataku mogłoby być inaczej :) pozdrawiam :)