bezalkoholowy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2025
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Czyli za co dokładnie jest ta nagroda?
0
W końcu jakaś konkretna wymiana.
0
Iga bierz swojego gema i kontroluj.
0
Widzę że baba lubi robić dymy. Ciekaw jestem czemu jeszcze w Tworkach nie siedzi..
0
@dv7wisnia Bez problemu.
0
@zurek1207 Według programu tv, tak.
1
@Kessie U panie, ciężkie działa wytaczasz. Wypiję dzisiaj Twoje zdrowie bezalkoholowym książęcym złotym przenicznym.
9
@Eklerek Wpuścimy ich wszystkich, potem ustali się kim oni są.
0
@PatrychoO To ta sławna Kasia? Coś tam o niej słyszałem, ale nigdy facjaty nie kojarzyłem.
0
Co tu się odwaliło?
1
@Criss18Barca Zdecydowanie potężny Duńczyk.
0
@clyde Panini z kurczakiem, sos tysiąc wysp. Wjedzie dzisiaj po pracy na obiad.
1
@Arden Oni naprawdę mają ludzi za debili, czy tylko swoich wyborców?
3
Ładna bomba. Pięknie siadło.
2
@KrwawiaceoczyVEB Klasycznie.
0
@Comentateiro I tej myśli się trzymaj.
4
Legia świetnie wchodzi w puchary. Już kiedyś chyba dostali oklep od jakichś Kazachów XD
Ed. Jednak mają @fart
1
@Comentateiro Cieszę się że za wzór bierzesz mądrzejszych od siebie. To dobry kierunek samorozwoju.
1
@Roobo Na wschodzie bez zmian.
3
Ewka w formie.
1
Oglądam sobie powtórkę darta z Polski, a na trybunach gromkie "PZPN, PZPN, ***** ***** PZPN". Pięknie ta organizacja znowu leży XD
0
Kiedy babki grają finał?
0
Iga na otwartym Polsacie.
0
@Encore Dzban pozostanie dzbanem.
0
@Lisek Oni zawsze większą ekipą jeżdżą. Czemu nie wyjadą za granicę, w sumie nigdy nie spytałem.
Osobiście nie jestem fanem morza. Preferuję Mazury i nasze jeziora.
0
@Lisek Nie bardzo wiem do czego mam się odnieść? Chyba że to nie do mnie miał być wpis.
0
Jaka to część warszafki? Może na kajaki wpadnę.
5
@GeneralXavi To te wykształcone elity ʘ‿ʘ
0
@Kazragore Nie psuj narracji, bo się okaże że te procenty to jednak namiestnika są.
2
@Laminedependencia otóż to
@lajcior dobry bait z tym tik tokiem xd