0

@Encore Czyli za co dokładnie jest ta nagroda?

0

W końcu jakaś konkretna wymiana.

0

Iga bierz swojego gema i kontroluj.

0

Widzę że baba lubi robić dymy. Ciekaw jestem czemu jeszcze w Tworkach nie siedzi..


0

@dv7wisnia Bez problemu.

0

@zurek1207 Według programu tv, tak.

1

@Kessie U panie, ciężkie działa wytaczasz. Wypiję dzisiaj Twoje zdrowie bezalkoholowym książęcym złotym przenicznym.

9

@Eklerek Wpuścimy ich wszystkich, potem ustali się kim oni są.

0

@PatrychoO To ta sławna Kasia? Coś tam o niej słyszałem, ale nigdy facjaty nie kojarzyłem.

0

Co tu się odwaliło?


1

@Criss18Barca Zdecydowanie potężny Duńczyk.

0

@clyde Panini z kurczakiem, sos tysiąc wysp. Wjedzie dzisiaj po pracy na obiad.

1

@Arden Oni naprawdę mają ludzi za debili, czy tylko swoich wyborców?

3

Ładna bomba. Pięknie siadło.

2

@KrwawiaceoczyVEB Klasycznie.

0

@Comentateiro I tej myśli się trzymaj.

4

Legia świetnie wchodzi w puchary. Już kiedyś chyba dostali oklep od jakichś Kazachów XD
Ed. Jednak mają @fart

1

@Comentateiro Cieszę się że za wzór bierzesz mądrzejszych od siebie. To dobry kierunek samorozwoju.

1

@Roobo Na wschodzie bez zmian.

3

Ewka w formie.


1

Oglądam sobie powtórkę darta z Polski, a na trybunach gromkie "PZPN, PZPN, ***** ***** PZPN". Pięknie ta organizacja znowu leży XD

0

Kiedy babki grają finał?

0

Iga na otwartym Polsacie.

0

@Encore Dzban pozostanie dzbanem.

0

@Lisek Oni zawsze większą ekipą jeżdżą. Czemu nie wyjadą za granicę, w sumie nigdy nie spytałem.
Osobiście nie jestem fanem morza. Preferuję Mazury i nasze jeziora.

0

@Lisek Nie bardzo wiem do czego mam się odnieść? Chyba że to nie do mnie miał być wpis.

0

Jaka to część warszafki? Może na kajaki wpadnę.


5

@GeneralXavi To te wykształcone elity ʘ⁠‿⁠ʘ

0

@Kazragore Nie psuj narracji, bo się okaże że te procenty to jednak namiestnika są.

2

@Laminedependencia otóż to
@lajcior dobry bait z tym tik tokiem xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?