bezalkoholowy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2025
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
37
@Arden ma mój głos
3
Piękna bramka Sousy.
1
@Safrani "Donald matole, twój rząd obalą kibole"
0
@paweuwarrior już kupiony, matka skusiła się na taki TCL 55C655 QLED, na allegro kupiony za 400 taniej
0
@paweuwarrior matka nie jest zbyt wymagająca, tyle żeby był duży (55) i lepszy niż stary, rzuciła budżetem więc robię rozeznanie, chciałbym żeby te kilka lat posłużył
0
@Batys wiem, w kolejnych już dopisałem, a to przecież jeden z ważniejszych parametrów
0
@Batys Dla matki powinno starczyć. Tylko 55 musi być.
0
@Batys duża różnica w obrazie jest między LED a qled?
0
@Lisek co z hisense nie tak?
Widzę że do 2 tysi już qled idzie dostać.
Telewizor oczywiście 55 cali.
0
Jest tu jakiś znawca telewizorów. Potrzebuję dla matki znaleźć jakiś sensowny sprzęt do 2000. Może ktoś coś polecić?
Będzie służył tylko do oglądania TV i może jakieś internety jak YT.
5
@UriBoyka nawet wypada
2
@Starrk dobre ciekawostki, oznaczaj jak możesz
1
Nawzajem drodzy Ramblowicze.
1
@AdrianFCB10 koleżanko
3
Chory mecz. Idę się napić zerówki bo nie wytrzymie.
0
Na luj ten brazol tam w ogóle poleciał?
1
@budel17 i byłoby to jak najbardziej słuszne czerwo
4
Typek z Celty mógł się położyć i Inigo by wyleciał.
0
Yamal za mało dryblingu!
0
Lewy jest wkur..
0
Igulec na 1-1! Vamos.
0
@FcPortoFan1999 Patokopanka póki co.
1
@Gibbon_FCB Po dwudziestu minutach wyłączyłem, nie byłem w stanie tego przetrwać.
0
@Marcelinho99 Sam jestem ciekaw skąd ludzie takie dane biorą. Jakoś nigdzie się nie zetknąłem z tym ile Leo generował zysków.
0
Araujo hue hue hue
0
de Jong i Fermin do zmiany, na razie najgorsi
1
Brakuje jeszcze jakiegoś głupiego czerwa..
2
Ale obsrani wyszli.
2
Moderacja, a oni tu o piłce spamują.
0
@MesQueUnClub96 chyba z @Popitek12