37

@Arden ma mój głos

3

Piękna bramka Sousy.

1

@Safrani "Donald matole, twój rząd obalą kibole"

0

@paweuwarrior już kupiony, matka skusiła się na taki TCL 55C655 QLED, na allegro kupiony za 400 taniej

0

@paweuwarrior matka nie jest zbyt wymagająca, tyle żeby był duży (55) i lepszy niż stary, rzuciła budżetem więc robię rozeznanie, chciałbym żeby te kilka lat posłużył

0

@Batys wiem, w kolejnych już dopisałem, a to przecież jeden z ważniejszych parametrów

0

@Batys Dla matki powinno starczyć. Tylko 55 musi być.

0

@Batys duża różnica w obrazie jest między LED a qled?

0

@Lisek co z hisense nie tak?
Widzę że do 2 tysi już qled idzie dostać.
Telewizor oczywiście 55 cali.

0

Jest tu jakiś znawca telewizorów. Potrzebuję dla matki znaleźć jakiś sensowny sprzęt do 2000. Może ktoś coś polecić?
Będzie służył tylko do oglądania TV i może jakieś internety jak YT.

5

@UriBoyka nawet wypada

2

@Starrk dobre ciekawostki, oznaczaj jak możesz

1

Nawzajem drodzy Ramblowicze.

1

@AdrianFCB10 koleżanko

3

Chory mecz. Idę się napić zerówki bo nie wytrzymie.

0

Na luj ten brazol tam w ogóle poleciał?

1

@budel17 i byłoby to jak najbardziej słuszne czerwo

4

Typek z Celty mógł się położyć i Inigo by wyleciał.

0

Yamal za mało dryblingu!

0

Lewy jest wkur..

0

Igulec na 1-1! Vamos.

0

@FcPortoFan1999 Patokopanka póki co.

1

@Gibbon_FCB Po dwudziestu minutach wyłączyłem, nie byłem w stanie tego przetrwać.

0

@Marcelinho99 Sam jestem ciekaw skąd ludzie takie dane biorą. Jakoś nigdzie się nie zetknąłem z tym ile Leo generował zysków.

0

Araujo hue hue hue

0

de Jong i Fermin do zmiany, na razie najgorsi

1

Brakuje jeszcze jakiegoś głupiego czerwa..

2

Ale obsrani wyszli.

2

Moderacja, a oni tu o piłce spamują.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?