bezelinio
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lublin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziękuję!
0
Bóg powiedział Messiaszowi żeby zdjął sandały i on to zrobił a ziemia camp nou jest święta więc każdy ko tu przyjeżdża wyjeżdża zasmucony AVE
0
A Jozue, usłyszawszy odgłos okrzyków ludu, powiedział do Messiasza: W obozie rozlegają się okrzyki wojenne.On zaś odpowiedział: To jest głos pieśni zwycięstwa i tylko niesprawiedliwość mogłaby nam to odebrać AVE
0
Mam to samo z tym komentarzem troche lipa ,ale może coś poprawią. W gran derbi ostatnim razem tez tak było do końca pierwszej połowy później naprawili.
0
Przekaz jak z księżyca w tym sport klubie mama cyfre UPC. A jak u was??
0
http://yourtv.com.pl/viewpage.php?page_id=16 transmisja po polsku
0
sorry
0
sop cast kanał 80257 transmisja z N-ki jakość 450kb/s rubin-dynamo
0
Dwie KORONY już nasze jeszcze tylko LM :)))))
0
a widzieliście jak dzisiaj Irek Jeleń zapierdzielił w Paryżu:D
0
Kurcze miałem dzisiaj zły sen:( wprawdzie wygraliśmy z chealse ,ale 3-2 oby to był tylko zły sen pzdr
0
na psx3 na justinie bez kitu lata najlapiej pzdr
0
na psx3 na justinie bez kitu lata najlapiej pzdr
0
na jakim kanale na tvu player leci mecz??