O sobie

  • Zainteresowania sport
  • Ulubiony zawodnik xavi
  • Ulubione zespoły Legia i Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od małego

Statystyki

  • Dni w serwisie 4520
  • Liczba komentarzy 3
  • Polecenia 1

Komentarze

1

te waszę komntarze są beznadziejne nie sugerujcie sie tym ze xavi ma 34 lata i zagrał pare meczy słabszych to juz piszecie ze musi odejsc jak by patrzył po obecnej formie kto ma odejsc to tylko masche i sanchez powinni zostać a reszta ostrzał moim zdaniem to wszystko winna Taty nie dotarł do głow piłkarzy i taki mamy efekt

0

City-Barcelona 0-2 I DZIĘKUJE

0

takich piłkarzy jak Vela jest mnóstwo, po co nam taki piłkarz? jezeli mamy bic sie o wszystkie cele to nie mozemy kupować na uzupełnienie skladu tylko takich ze jak wchodzi z ławki np.za sancheza to nie moze byc gorszy...a nie oszukujmy sie sporo brakuje Veli do Pedro i Sancheza

Zobacz wszystkie

1

te waszę komntarze są beznadziejne nie sugerujcie sie tym ze xavi ma 34 lata i zagrał pare meczy słabszych to juz piszecie ze musi odejsc jak by patrzył po obecnej formie kto ma odejsc to tylko masche i sanchez powinni zostać a reszta ostrzał moim zdaniem to wszystko winna Taty nie dotarł do głow piłkarzy i taki mamy efekt

0

takich piłkarzy jak Vela jest mnóstwo, po co nam taki piłkarz? jezeli mamy bic sie o wszystkie cele to nie mozemy kupować na uzupełnienie skladu tylko takich ze jak wchodzi z ławki np.za sancheza to nie moze byc gorszy...a nie oszukujmy sie sporo brakuje Veli do Pedro i Sancheza

0

City-Barcelona 0-2 I DZIĘKUJE

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?