te waszę komntarze są beznadziejne nie sugerujcie sie tym ze xavi ma 34 lata i zagrał pare meczy słabszych to juz piszecie ze musi odejsc jak by patrzył po obecnej formie kto ma odejsc to tylko masche i sanchez powinni zostać a reszta ostrzał moim zdaniem to wszystko winna Taty nie dotarł do głow piłkarzy i taki mamy efekt
takich piłkarzy jak Vela jest mnóstwo, po co nam taki piłkarz? jezeli mamy bic sie o wszystkie cele to nie mozemy kupować na uzupełnienie skladu tylko takich ze jak wchodzi z ławki np.za sancheza to nie moze byc gorszy...a nie oszukujmy sie sporo brakuje Veli do Pedro i Sancheza
te waszę komntarze są beznadziejne nie sugerujcie sie tym ze xavi ma 34 lata i zagrał pare meczy słabszych to juz piszecie ze musi odejsc jak by patrzył po obecnej formie kto ma odejsc to tylko masche i sanchez powinni zostać a reszta ostrzał moim zdaniem to wszystko winna Taty nie dotarł do głow piłkarzy i taki mamy efekt
takich piłkarzy jak Vela jest mnóstwo, po co nam taki piłkarz? jezeli mamy bic sie o wszystkie cele to nie mozemy kupować na uzupełnienie skladu tylko takich ze jak wchodzi z ławki np.za sancheza to nie moze byc gorszy...a nie oszukujmy sie sporo brakuje Veli do Pedro i Sancheza
Komentarze
1
te waszę komntarze są beznadziejne nie sugerujcie sie tym ze xavi ma 34 lata i zagrał pare meczy słabszych to juz piszecie ze musi odejsc jak by patrzył po obecnej formie kto ma odejsc to tylko masche i sanchez powinni zostać a reszta ostrzał moim zdaniem to wszystko winna Taty nie dotarł do głow piłkarzy i taki mamy efekt
0
City-Barcelona 0-2 I DZIĘKUJE
0
takich piłkarzy jak Vela jest mnóstwo, po co nam taki piłkarz? jezeli mamy bic sie o wszystkie cele to nie mozemy kupować na uzupełnienie skladu tylko takich ze jak wchodzi z ławki np.za sancheza to nie moze byc gorszy...a nie oszukujmy sie sporo brakuje Veli do Pedro i Sancheza
1
te waszę komntarze są beznadziejne nie sugerujcie sie tym ze xavi ma 34 lata i zagrał pare meczy słabszych to juz piszecie ze musi odejsc jak by patrzył po obecnej formie kto ma odejsc to tylko masche i sanchez powinni zostać a reszta ostrzał moim zdaniem to wszystko winna Taty nie dotarł do głow piłkarzy i taki mamy efekt
0
takich piłkarzy jak Vela jest mnóstwo, po co nam taki piłkarz? jezeli mamy bic sie o wszystkie cele to nie mozemy kupować na uzupełnienie skladu tylko takich ze jak wchodzi z ławki np.za sancheza to nie moze byc gorszy...a nie oszukujmy sie sporo brakuje Veli do Pedro i Sancheza
0
City-Barcelona 0-2 I DZIĘKUJE