O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Iniesta
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3954
  • Liczba komentarzy 18
  • Polecenia 15

Komentarze

4

Nie no ludzie ile można? Weźcie się tam ogarnijcie w tej administracji bo już bekę z nas mają nawet w 2 Polskiej lidze!

1

On już nawet sam ze sobą ma wojnę. Normalnie debil. Won od Nas i Lapka.

4

Żarty sobie robią z barw i tej koszulki

0

Nie ma co.The sun to angielski fakt...

0

Czytając te wszystkie "newsy" mam nadzieję, że to wszystko sen a ja się zaraz obudzę bo to nie dzieje się naprawdę...

Zobacz wszystkie

4

Żarty sobie robią z barw i tej koszulki

4

Co prawda zagrali Królewscy w KMŚ ale mają 2 mniej jeśli chodzi o ligowe, więc mogą się poprawić a nawet Nas wyprzedzić.Zresztą statystyki nie grają

4

Nie no ludzie ile można? Weźcie się tam ogarnijcie w tej administracji bo już bekę z nas mają nawet w 2 Polskiej lidze!

1

Kończ waść, wstydu oszczędź!

1

On już nawet sam ze sobą ma wojnę. Normalnie debil. Won od Nas i Lapka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?