0

@Ynek No nie zrobił wślizgu tylko się poślizgnął i podparł ręką żeby nie upaść.

0

@joloskyy Jaki atak? Poślizgnął się przed piłką i podparł ręką, miał się na twarz wywalić byle tylko uniknąć kontaktu z piłką?

0

@norbi77 To nie był wślizg tylko Koke się poślizgnął i podparł się ręką.

0

@joloskyy Nie wiadomo, poślizgnął się i położył rękę.

0

@gregorski Widoczznie przepisy są inne

0

Widocznie są takie przepisy, że jak się gracz poślizgnie czy przewróci i dotknie ręką to nie ma karnego, nie wiem o co tutaj płacz, sędzia przecież na złość Cadizowi nie robi.

0

Komentarz usunięty

6

Ja nie rozumiem skąd teraz się zrobił taki zachwyt nad Suarezem, jakby ten zawodnik był jakimś odkryciem sezonu. Jest to dwukrotny zdobywca złotego buta, król strzelców każdej ligi w której grał, król asyst każdej ligi w której grał, jest absolutną legendą w każdym klubie w którym grał, jest legendą Urugwaju z największą ilością bramek w historii tego kraju, strzelił w karierze 500 goli do tego dołożył 250 asyst a teraz w Polsce nagle wszyscy się obudzili jakby to był jakiś ogórek, który na starość zaczął grać w piłkę. Absolutnie najlepszy ofensywny piłkarz ostatniej dekady poza Messim i CR7.

3


Ceremonia otwarcia finału LM 2015 z udziałem Barcelony, oglądając ten filmik i porównując to z obecną sytuacją Barcelony czuje się jakby w innym świecie a to różnica jedynie 5 lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?