15 czerwca 2009, 10:26
0
villa bedzie bardzo dobrym transferem
14 czerwca 2009, 17:59
Villa byłby fantastycznym napastnikiem dla BARCY za eto,o
13 czerwca 2009, 09:42
prawdziwi fani barcy nie powinni chciec bylego pilkarza realu w druzynie a pozatym kazdy z ofensywnych graczy barcy jest lepszy niz robinho
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
villa bedzie bardzo dobrym transferem
0
Villa byłby fantastycznym napastnikiem dla BARCY za eto,o
0
prawdziwi fani barcy nie powinni chciec bylego pilkarza realu w druzynie a pozatym kazdy z ofensywnych graczy barcy jest lepszy niz robinho
0
Villa byłby fantastycznym napastnikiem dla BARCY za eto,o
0
villa bedzie bardzo dobrym transferem
0
prawdziwi fani barcy nie powinni chciec bylego pilkarza realu w druzynie a pozatym kazdy z ofensywnych graczy barcy jest lepszy niz robinho