bilixx
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Skopanie
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wg informacji 'Mundo Deportivo' tracimy Leo Messiego na 3 tygodnie.
info z fb Fan Club Barca Polska
0
Ja czekam aż Ibi wróci, liczę na tego chłopaka że pokaże na co go stać, choć rywalizacja jest przednia na jego pozycji..
0
Ciul z rekordem..
Niech będzie zdrowy i to najważniejsze !!
Rekord zawsze można pobić !
0
Szkoda, zostaje http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html
aczkolwiek na żadnym jakiś cudownie chińskim kanale brakuje ;)
0
Na cyfrze jest na jakimś kanale ?
0
mecz będzie gdzieś na cyfrze ??
0
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1Bl8DjK4ybQ
0
powiem krótko :) Dziękuje !! :)
0
Real Madryt: Casillas, Coentrão, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo; Xabi Alonso, Lass; Di María, Özil, Cristiano Ronaldo; Benzema
FC Barcelona: Valdés; Alves, Piqué, Puyol, Abidal; Busquets, Xavi, Iniesta; Cesc, Messi, Alexis
składy z realmadryt.pl
0
Kurde już nie mogę doczekać się godz. 22.00 !!
Zapraszamy do Środowiskowego Domu Kultury w Skopaniu na mecz na wielkim ekranie w Sali Kinowej !!
0
i na bernabeu brameczka :)
0
0
Piąteczka ;)
0
Piękoności :)
0
BARCA !!
0
Ja tam wolę Silve... Przyjdzie jeszcze Fabregas i będzie git ;D
0
Jupi !!
I jutro dać odpocząć chłopakom nie grają zmiennicy !!
Można iść spokojnie spać ;D
2/3 :D
0
Piękny mecz. Znakomity Iniesta i Xavi. Szkoda sytuacji Eto ale nie ma co marudzić 4-0 i jedziemy dalej ważne żeby się z Realem odblokował na więcej :)
A Real bez Pepe, który ma do końca sezonu zostać zawieszony, Robena, Snajdera i chyba Marcelo bo raczej go za to zawieszą.
0
I komu kibicować... za Wisłą od 10 lat za Barca z 12...
Osobiście chiał bym zobaczyć w końcu po długim czasie polski klub w LM a zarazem chciał bym żeby Barca wygrała LM bo jak najbardziej się jej to nalezy... i chyba będe za Wisłą ;) Tyle że to by była Megasensacja ale różne rzeczy w piłce widziałem :)