bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Geniusz !
21
Idź pisać bzdury gdzie indziej proszę :/
2
Ale buractwo piłkarzy Tottenhamu.... Pięknie, że dzis Chelsea odbiera im jakiekolwiek marzenia o tytule.
1
Gooooool Chelseaaaaaaaaaaaaaaaa
2
A jak Ronaldo wygra LM to co ZP dla niego pewna ? :D Jak na razie prowadzi Messi, Ronaldo z Suarezem za nim, Ronaldo wygra LM, a Messi z Suarezem La Ligę i CDR i dalej będzie remisowo. Zadecyduje Euro/CA oraz dwa pierwsze miesiące nowego sezonu.
6
Sezon 15/16:
Messi + Suarez = 94 gole, 42 asysty
Ronaldo + Benzema + Bale = 93 gole, 32 asysty
3
Mi się wydaję, że Leicester jutro bedzie świętować tytuł po meczu Chelsea - Tottenham.
2
Trzeba było ją pokazać. Oba faule zasłużyły na żółte kartoniki.
0
Nie spadną ? Jeśli teraz przegrają to będą mieli 2 pkt przewagi nad strefą spadkową.
0
Oczywiste faule w polu karnym puszczają ?
2
Gość się nie pie****ił i za każdy ostrzejszy albo taktyczny faul dawał żółtą kartkę. Może i jest "lekko" nieobliczalny ten sędzia, ale nie pozwala zbytnio na brutalną grę czy ciągłe faule i na taki Espanyol za tydzień czy na mecze z Atletico moim zdaniem byłby idealnym wyborem.
2
Był był faul. Szkoda, że sędzia nie gwizdnął :/
7
Poniedziałkowy finał Pucharu Polski między Legią, a Lechem o godzinie 16... Ja nie wiem co jest z tymi godzinami meczów. Spotkania grane o 20-21 są po prostu o wiele wiele lepsze do oglądania niż te w środku dnia, atmosfera nie ta sama w dzień, jeszcze przy Słońcu :/
1
Wiadomo najlepiej jakby już w meczu z Man Utd Leicester zgarnęło tytuł, ale jak nie dziś to jutro Chelsea może pomóc i urwać punkty Tottenhamowi, a nawet jak nie jutro to u siebie z Evertonem gracze Ranieriego myślę, że załatwią sprawę mistrzostwa.
1
Ależ szkoda, że Vardy zawieszony i nie zagra dzisiaj z Czerwonymi Diabłami :/
5
I pomyśleć, że Messi miał serię 21 meczów z rzędu z przynajmniej jedną bramką w La Liga :O
39
Niech sobie już odpuści do końca sezonu to Marc sobie finał zagra jeszcze z Sevillą.
1
Mnie zastanawia aby czy Barca miała w meczu więcej podań do przodu czy wszerz ? Masakra, brak pomysłu na grę totalny, czerwień dla Betisu wiele nam ułatwiła.
0
Adan jest dobry, bierze 10 metrów rozbiegu jak wybija piłkę i to chyba tak chciał zatrzymać Barcę. W drugiej połowie będzie brał po 15 i łącznie ukradnie ładną sumkę minut :/
4
Gra Barcy to moim zdaniem katastrofa i mam nadzieję, że to 4 ostatnie mecze (licząc z tym) z tą kadrą bo bez świeżych zawodników nie będzie się dało patrzeć na to w następnym sezonie. Oni nawet nie biegają, zamiast cisnąć do przodu kiedy mniej zawodników Betisu jest przy swoim polu karnym to tylko chodzą z piłką CHODZĄ i przerzucają z jednej strony na drugą, Alves wrzuca na aferę w myśl "może coś się odbije pod nogi Messiego lub Suareza". Ta czerwona kartka bardzo ułatwiła nam zadanie, oby się udało.
1
Plan na dziś:
- zdobyć 3 punkty
- bramka/bramki Suareza
- brak zmarnowanych 100% sytuacji przez Neymara.
0
4 :)
3
"Real Madryt nigdy nie wygrał w La Lidze, kiedy w jego składzie brakowało Cristiano Ronaldo i Karima Benzemy (oczywiście od kiedy obaj dołączyli do kadry Królewskich w sezonie 2009/2010). " Oby to się sprawdziło i dzisiaj.
2
Luis gabinet stomatologiczny :D
1
Właśnie chyba nie :/ Wczorajszy jestem i myślałem, że dobry tekst wymyśliłem, ale jednak chyba padaka :D
2
Ja wiem jakiego patrona ma Cristiano: ŚP. (Świetny pływak) Michael Phelps.
11
I będą sobie szczury podrzucać żeby wykończyć konkurencje :D
5
Finały Real - Atletico i Sevilla - Villarreal to by była totalna dominacja hiszpańskiego futbolu, ale chyba jednak wolę w tych finałach po jednej drużynie z Anglii i dodatkowo niech ta czerwona ekipa wygra LE ;)
1
Piłka nożna jest najlepszym sportem, bo nie ma lepszego sportu niż piłka nożna.
7
Jeżeli Real w rewanżu z City zagra bez Ronaldo i Benzemy, a wszystko na to wskazuje to City naprawdę ma niesamowitą szansę na finał i nie mogą tego zmarnować.