1

Jak nie FIFA, to braki kadrowe, jak nie braki kadrowe to kontuzje, jak nie kontuzje to po prostu zdarzenia losowe, no wszystko jest przeciwko nam w tym sezonie....

0

Czego mamy w tym sezonie takiego pecha ???!!! :/ Już nie wspomnę co Leo musi czuć. No to bez Leo i Neymara może być różnie dzisiaj :/

0

Cooooooo ????????

21

LA RAMBLA :D

1

W pracy śledzenie wyniku na livescore i czytanie relacji live na LA RAMBLA :D

0

Na wyższym poziomie w sensie, że rozwinięte na wyższym poziomie, a nie na wyższym poziomie trudności. No nie powiesz mi chyba, że tak samo jest nauczyć się rzucać w środek tarczy i strzelać non stop w okienko z 20m. Moim zdaniem takie powtarzane strzelanie w okienko jest trudniejsze, ale może się mylę.

0

Moim zdaniem kontrolowanie ręki jest na jakby to powiedzieć "wyższym poziomie" niż noga i trafianie w środek tarczy w darta lub rzucanie z jednej pozycji do kosza jest według mnie dużo łatwiejsze niż strzelanie za każdym razem w okienko z 20m.

4

https://web.facebook.com/101GreatGoalsCom/videos/1252718901452437/?theater Widzieliście "brameczkę" Messiego na treningu ? :D

0

Podejrzewam, że Bayer zrobiłby więcej krzywdy Realowi niż Roma, ale trudno.

12

Póki nie będziesz zaglądał do słownika to nie będziesz potrafił normalnie pisać i nie będzie możliwości ominięcia tego.

13

Jeżeli uważasz, że Roma jest silniejsza niż Arsenal, to ja uważam, że powinieneś przestać interesować się piłką nożną (de facto w ogóle się nią nie interesujesz skoro wygadujesz takie bzdury).

22

Real dostał najtrudniejszego z najsłabszych rywali.

0

A może i teraz tez nie strzelić. Wystarczy, że Neymar i Suarez strzelą po 2 :)

0

Messi zniszczył Neurea więc kim jest Cech ?

0

Barca - Gent, Real - Arsenal.

0

Ja się właśnie zastanawiałem, w obronie Abidal > Alba, ale ofensywa to zdecydowanie Abidal < Alba dlatego wybrałem Jordiego :D

5

Ja bym zrobił mieszankę. Bravo; Alves, Puyol, Pique, Alba; Busquets, Xavi, Iniesta; Messi, Henry, Neymar.

0

Ja wam mówię będzie dla nas Gent.

1

Ja uważam, że Mesut Özil idealnie by do nas pasował.

4

Gorzej od Munira by na pewno nie zagral.

0

Pisałem wczoraj ze sie okaże jeszcze ze ten remis nasz da nam 1 pkt więcej przewagi nad Realem po tej kolejce i sie nie pomyliłem :D Teraz bardziej niż na Real musimy patrzeć na Atletico, a najlepiej tylko na siebie i konsekwentnie grac swoje i nie popełniać juz błędów takich jak w meczu z Deportivo. Od razu człowiek się lepiej obudzi w poniedziałek po tej wpadce Realu :)

1

Legia 1-0. Nie trzeba mówić kto strzelił.

5

Niezwykłych dżentelmenów :)

0

Brazylia wygrywa z Niemcami i piękny finał Argentyna - Brazylia wygrany w karnych przez Argentynę, coś pięknego by było.

2

Trzeba szukać pozytywów: Real dzisiaj przegra z Villarrealem i okaże się, że w tej kolejce powiększymy przewagę nad drużyną Beniteza o 1 pkt :D A tak na serio to ciężko chyba będzie żeby Real stracił tam punkty, Villarreal grał we czwartek w lidze europy i to też będzie miało swój wpływ.

10

Ronaldo będzie miał komu strzelać w grupie :D

4

Typowe zlekceważenie rywala. Jak bylo 2-0 to oni juz nawet nie chcieli strzelić trzeciej bramki. Jak patrzylem to gdy nasi dostawali pilke i mieli okazje biec z nią do przodu to zatrzymywali akcję i podawali do tylu. Trudno oby wyciągnęli nauczkę z tej wpadki.

0

O której godzinie losowanie ? Wróciłem z imprezy nie mam szukać na google tego błagam odpiszcie bez komentarzy typu "google nie boli" czy coś takiego :) pozdrwiam

8

Euro grup losowanie jutro.

3

Eee tam Mou. Otoczka dopiero zniknie jak CR nie będzie już w Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?