bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak nie FIFA, to braki kadrowe, jak nie braki kadrowe to kontuzje, jak nie kontuzje to po prostu zdarzenia losowe, no wszystko jest przeciwko nam w tym sezonie....
0
Czego mamy w tym sezonie takiego pecha ???!!! :/ Już nie wspomnę co Leo musi czuć. No to bez Leo i Neymara może być różnie dzisiaj :/
0
Cooooooo ????????
21
LA RAMBLA :D
1
W pracy śledzenie wyniku na livescore i czytanie relacji live na LA RAMBLA :D
0
Na wyższym poziomie w sensie, że rozwinięte na wyższym poziomie, a nie na wyższym poziomie trudności. No nie powiesz mi chyba, że tak samo jest nauczyć się rzucać w środek tarczy i strzelać non stop w okienko z 20m. Moim zdaniem takie powtarzane strzelanie w okienko jest trudniejsze, ale może się mylę.
0
Moim zdaniem kontrolowanie ręki jest na jakby to powiedzieć "wyższym poziomie" niż noga i trafianie w środek tarczy w darta lub rzucanie z jednej pozycji do kosza jest według mnie dużo łatwiejsze niż strzelanie za każdym razem w okienko z 20m.
4
https://web.facebook.com/101GreatGoalsCom/videos/1252718901452437/?theater Widzieliście "brameczkę" Messiego na treningu ? :D
0
Podejrzewam, że Bayer zrobiłby więcej krzywdy Realowi niż Roma, ale trudno.
12
Póki nie będziesz zaglądał do słownika to nie będziesz potrafił normalnie pisać i nie będzie możliwości ominięcia tego.
13
Jeżeli uważasz, że Roma jest silniejsza niż Arsenal, to ja uważam, że powinieneś przestać interesować się piłką nożną (de facto w ogóle się nią nie interesujesz skoro wygadujesz takie bzdury).
22
Real dostał najtrudniejszego z najsłabszych rywali.
0
A może i teraz tez nie strzelić. Wystarczy, że Neymar i Suarez strzelą po 2 :)
0
Messi zniszczył Neurea więc kim jest Cech ?
0
Barca - Gent, Real - Arsenal.
0
Ja się właśnie zastanawiałem, w obronie Abidal > Alba, ale ofensywa to zdecydowanie Abidal < Alba dlatego wybrałem Jordiego :D
5
Ja bym zrobił mieszankę. Bravo; Alves, Puyol, Pique, Alba; Busquets, Xavi, Iniesta; Messi, Henry, Neymar.
0
Ja wam mówię będzie dla nas Gent.
1
Ja uważam, że Mesut Özil idealnie by do nas pasował.
4
Gorzej od Munira by na pewno nie zagral.
0
Pisałem wczoraj ze sie okaże jeszcze ze ten remis nasz da nam 1 pkt więcej przewagi nad Realem po tej kolejce i sie nie pomyliłem :D Teraz bardziej niż na Real musimy patrzeć na Atletico, a najlepiej tylko na siebie i konsekwentnie grac swoje i nie popełniać juz błędów takich jak w meczu z Deportivo. Od razu człowiek się lepiej obudzi w poniedziałek po tej wpadce Realu :)
1
Legia 1-0. Nie trzeba mówić kto strzelił.
5
Niezwykłych dżentelmenów :)
0
Brazylia wygrywa z Niemcami i piękny finał Argentyna - Brazylia wygrany w karnych przez Argentynę, coś pięknego by było.
2
Trzeba szukać pozytywów: Real dzisiaj przegra z Villarrealem i okaże się, że w tej kolejce powiększymy przewagę nad drużyną Beniteza o 1 pkt :D A tak na serio to ciężko chyba będzie żeby Real stracił tam punkty, Villarreal grał we czwartek w lidze europy i to też będzie miało swój wpływ.
10
Ronaldo będzie miał komu strzelać w grupie :D
4
Typowe zlekceważenie rywala. Jak bylo 2-0 to oni juz nawet nie chcieli strzelić trzeciej bramki. Jak patrzylem to gdy nasi dostawali pilke i mieli okazje biec z nią do przodu to zatrzymywali akcję i podawali do tylu. Trudno oby wyciągnęli nauczkę z tej wpadki.
0
O której godzinie losowanie ? Wróciłem z imprezy nie mam szukać na google tego błagam odpiszcie bez komentarzy typu "google nie boli" czy coś takiego :) pozdrwiam
8
Euro grup losowanie jutro.
3
Eee tam Mou. Otoczka dopiero zniknie jak CR nie będzie już w Realu.