0

zmiana w kalendarzu rozgrywek?

0

źle się stało, że real odpadnie z ligi mistrzów

znowu będzie mógł się skupić tylko na lidze i coś czuje, że w końcówce będzie zagrożeniem, ale i tak wygramy

0

prawda jest taka, że gdybyśmy od początku grali składem w jakim kończyliśmy to byśmy wygrali, a gdyby był Puyol to składem z początku byłby co najmniej remis!

0

stary dobry eto'o 3 na plecach, a dla niego i tak się znajdzie dziura

0

a wiecie co się z Milito dzieje? kiedyś już chyba trenował....

0

Alves to jakbym widział Carlosa normalnie, gość jest niemożliwy...

0

Alves to jakbym widział Carlosa normalnie, gość jest niemożliwy...

0

ja po tym meczu uświadomiłem sobie, że objawił się Roberto Carlos prawej strony hehe

0

jeszcze w zanadrzu alves i iniesta

0

bardzo ładne spokojne uderzenie

3pkt !! haha

0

zrobił co musiał, ale żeby się zrehabilitować to by musiał jeszcze ze 2 bramki strzelić...

bardzo ładna wrzutka

zgarniamy 3 punkty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

dajcie link do polskiej transmisji jeśli macie :)

0

takie mam wrażenie, że wynik lepszy od gry

brakowało mi szybkiej gry z klepki

ale oczywiście odczucia pozytywne po wygranym meczu z takim przeciwnikiem

0

"Stosunek piłkarzy Barcelony do czarnoskórego napastnika" hehe jakoś dla mnie to dziwnie brzmi. O białych zawodnikach nikt nie mówi białoskóry pomocnik itp.

Czekam na jakiś poważny meczyk Barcy - narazie grają wypaśnie :D pozdro!

0

pier****, że głowa boli

0

ej ludzie co Wy gadacie

nasi grali ładnie i efektownie, klepali ich równo tylko skuteczność

ale taka gra może przynajmniej rokować na przyszłość

nie to co końcówka zeszłego sezonu nikt nie biega i zero składnych akcji teraz było tego sporo

0

ja byłem przeciwny od razu, ale teraz to już w ogóle nie wiem nad czym się góru klubu zastanawia, dla mnie etoo jeśli chodzi o strzelanie bramek to zawodnik pokroju ronaldo (oczywiście prawdziwego), rivaldo, albo adriano w formie

0

ja byłem przeciwny od razu, ale teraz to już w ogóle nie wiem nad czym się góru klubu zastanawia, dla mnie etoo jeśli chodzi o strzelanie bramek to zawodnik pokroju ronaldo (oczywiście prawdziwego), rivaldo, albo adriano w formie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?