bkdi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zmiana w kalendarzu rozgrywek?
0
źle się stało, że real odpadnie z ligi mistrzów
znowu będzie mógł się skupić tylko na lidze i coś czuje, że w końcówce będzie zagrożeniem, ale i tak wygramy
0
prawda jest taka, że gdybyśmy od początku grali składem w jakim kończyliśmy to byśmy wygrali, a gdyby był Puyol to składem z początku byłby co najmniej remis!
0
stary dobry eto'o 3 na plecach, a dla niego i tak się znajdzie dziura
0
a wiecie co się z Milito dzieje? kiedyś już chyba trenował....
0
Alves to jakbym widział Carlosa normalnie, gość jest niemożliwy...
0
Alves to jakbym widział Carlosa normalnie, gość jest niemożliwy...
0
ja po tym meczu uświadomiłem sobie, że objawił się Roberto Carlos prawej strony hehe
0
jeszcze w zanadrzu alves i iniesta
0
bardzo ładne spokojne uderzenie
3pkt !! haha
0
zrobił co musiał, ale żeby się zrehabilitować to by musiał jeszcze ze 2 bramki strzelić...
bardzo ładna wrzutka
zgarniamy 3 punkty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
dajcie link do polskiej transmisji jeśli macie :)
0
takie mam wrażenie, że wynik lepszy od gry
brakowało mi szybkiej gry z klepki
ale oczywiście odczucia pozytywne po wygranym meczu z takim przeciwnikiem
0
http://www.justin.tv/widgets/jtv_live.ra787c460a9a44a05467d6aa20077f827fb8577c8.swf?channel=timofonica
wbijac
0
"Stosunek piłkarzy Barcelony do czarnoskórego napastnika" hehe jakoś dla mnie to dziwnie brzmi. O białych zawodnikach nikt nie mówi białoskóry pomocnik itp.
Czekam na jakiś poważny meczyk Barcy - narazie grają wypaśnie :D pozdro!
0
pier****, że głowa boli
0
ej ludzie co Wy gadacie
nasi grali ładnie i efektownie, klepali ich równo tylko skuteczność
ale taka gra może przynajmniej rokować na przyszłość
nie to co końcówka zeszłego sezonu nikt nie biega i zero składnych akcji teraz było tego sporo
0
ja byłem przeciwny od razu, ale teraz to już w ogóle nie wiem nad czym się góru klubu zastanawia, dla mnie etoo jeśli chodzi o strzelanie bramek to zawodnik pokroju ronaldo (oczywiście prawdziwego), rivaldo, albo adriano w formie
0
ja byłem przeciwny od razu, ale teraz to już w ogóle nie wiem nad czym się góru klubu zastanawia, dla mnie etoo jeśli chodzi o strzelanie bramek to zawodnik pokroju ronaldo (oczywiście prawdziwego), rivaldo, albo adriano w formie