haha no to prawda z tym naszym Simonem hahaha
no jest jeszcze duzo do zrobienia, lecz mamy plan, i trzymamy sie tego, z roku na rok bedzie tylko lepiej :)
pozdro
dzieje sie tak jak pisalem wczesniej ...
Coutinho NIE przejdzie do Barcy
... co za glupie pismaki, tylko wam nadzieje robia ...
wydaje mi sie ze potrzebujecie poprosic Admina o usuwanie takich zrodel, bo tylko miesza w glowie, a w dodatku psuje jedna z lepszych Polskich stron o FCB.
pozdro ...
Ogarnijcie to
szczerze to lubie Barce, I uwazam ze Messi jest poprostu NAJLEPSZY ! (zaraz po Gerrardzie :) )
duzo moich bliskich znajomych kibicuje Barcelonie.
Mecze Barcy tez ogladam :)
tak wiec nie ma mowy o zadnej nienawisci :)
chodzi o to ze hiszpanska prasa mydli wam oczy, a wiekszosc z was wszystko lyka.
a jesli chodzi o pilkarzy, to mam zdanie ze Barca sie zmienila na przestrzeni kilku lat, I juz nie jest tak atrakcyjna jak dawniej.
Nie wszyscy pilkarze w tych czasach chca rzucic wszytko dla Barcelony jak dawniej I calkowicie zmieniac swoje zycie, szczegolnie jesli ma sie rodziny, dzieci, szkoly itd. - tylko przyklad :)
jesli chodzi o walke Barcy o pozyskanie Coutinho, Barca przegrala...
szczerze to woogle nie miala szans...
Admin prosze nie psuj tej pieknej strony, I nie powoluj sie na jakies wyssane z palca zrodla, bo tylko psuje atmosfere na stronie.
Ludzie ogarnijcie to.
Zycze powodzenia w walce o Dembele
Komentarze
1
jest na Eurosporcie, czyli pewnie na oficjalnej stronie Eurosportu bedzie stream
1
Boze prosze Cie dopelnij mojej woli...
Zeby Liverpool zagral z Barca w lidze mistrzow !!
mecz idealny dla LFC !
0
no co za plotkarnia :D
@JamesPearceEcho
#LFC adamant that they haven't received a transfer request from Philippe Coutinho
Philippe Coutinho has NOT handed in transfer request
0
haha no to prawda z tym naszym Simonem hahaha
no jest jeszcze duzo do zrobienia, lecz mamy plan, i trzymamy sie tego, z roku na rok bedzie tylko lepiej :)
pozdro
0
jesli PSG rozegra to jak nalezy, i da czas LFC na znalezienie zastepstwa, to bedzie calkiem inna sytuacja
7
Prosze co niektorych nie wyzywanie Coutinho czy Liverpool'u
myslalem ze wiekszosc z was ma jakikolwiek pilkarski respect do innych klubow !
to nie wina Cou czy LFC ze Barca ma naprawde slabych ludzi jesli chodzi o transfery.
od niektorych komentarzy to az sie rzygac chce.
ps. Brawo Cou za lojalnosc, za to ze nie gwiazdorzy, nie robi problemow jak Dembele czy "wielki Neymar" ...
Jesli chodzi o Coutinho, on jest poprostu niesamowity, I pilkarsko, I personalnie.
5
"Live scenes at Melwood of Barcelona's offer for Coutinho."
https://streamable.com/62xn1
Obczajka Panowie :)
3
dzieje sie tak jak pisalem wczesniej ...
Coutinho NIE przejdzie do Barcy
... co za glupie pismaki, tylko wam nadzieje robia ...
wydaje mi sie ze potrzebujecie poprosic Admina o usuwanie takich zrodel, bo tylko miesza w glowie, a w dodatku psuje jedna z lepszych Polskich stron o FCB.
pozdro ...
Ogarnijcie to
2
szczerze to lubie Barce, I uwazam ze Messi jest poprostu NAJLEPSZY ! (zaraz po Gerrardzie :) )
duzo moich bliskich znajomych kibicuje Barcelonie.
Mecze Barcy tez ogladam :)
tak wiec nie ma mowy o zadnej nienawisci :)
chodzi o to ze hiszpanska prasa mydli wam oczy, a wiekszosc z was wszystko lyka.
a jesli chodzi o pilkarzy, to mam zdanie ze Barca sie zmienila na przestrzeni kilku lat, I juz nie jest tak atrakcyjna jak dawniej.
Nie wszyscy pilkarze w tych czasach chca rzucic wszytko dla Barcelony jak dawniej I calkowicie zmieniac swoje zycie, szczegolnie jesli ma sie rodziny, dzieci, szkoly itd. - tylko przyklad :)
Czasy sie zmienily, Pilka sie zmienila, niestety.
Pozdro
2
jesli chodzi o walke Barcy o pozyskanie Coutinho, Barca przegrala...
szczerze to woogle nie miala szans...
Admin prosze nie psuj tej pieknej strony, I nie powoluj sie na jakies wyssane z palca zrodla, bo tylko psuje atmosfere na stronie.
Ludzie ogarnijcie to.
Zycze powodzenia w walce o Dembele