blancos
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Cześć.
Jestem Cuenca i lubie poleżeć.
0
ten Ronaldo to tylko z karnych strzela
0
kurde ten Cristiano to tylko z karnych strzela
0
tak się wygrywa mecze...
0
tak się zdobywa punkty...
0
tak się zdobywa puntky...
0
z waszym komentarzy wynika, że najlepiej było by gdyby cała jednastka barcelony się tam znalazła, bo krytyka spada tylko na piłkarzy realu, szacunek dla kibiców którzy wiedzą dlaczego oni tam są.
0
ciekawe jak by odwrócić role już widzę komentarze na tej stronie.
ooo, byliśmy lepsi wygrali fartem.
0
mimo, że to tylko żart to niektórzy nawet kultury ani szacunku nie umieją zachować.
0
sory za arka(sezonowiec) jak widać IBRA też.
0
Ja tam spięty nie jestem, ale widać, że wy tak.
A ripostę widzę macie tylko jedną.
Pozdrawiam kibiców z rozumiem 3majcie się.
0
no przybij, przybij, a teraz do spania bo na 8 do szkoły chyba nie?
0
Dllaczego mam wyjść? Wy siedzicie u nas to my u was.
I ja się pytam jeszcze czy na koniec sezonu zlicza się faule,pady,kartki czy punkty?
0
hmm, barca-hercules nie kaszana? wam też się zdarzała takie mecze.
0
hmm, przypomnij sobie również nasze bardzo dobre mecze w tym sezonie i tu uprzedzając wasze docinki mieliśmy dobre mecze.
0
po tym co widzę to oceniacie jeden mecz realu, jest to słaby mecz, ale wystarczy popatrzeć na pracę sędziów i na naszą sytuacje kadrową, ciekawi mnie jak wy byście zagrali nie mając dwóch podstawowych graczy.
0
bulwersujcie się bulwersujcie.
0
nie, nie boli. ; )
hmm, zachowujecie się jakby liga się już skończyła.
0
super! świetny mecz!
0
ahh, połowa dzieci już po spuście.