1

@LeoMessiah mam takie obawy, zastanawiałem się żeby odpalić się nawet samochodem na kilka dni do Barcelony ale do tego potrzebowałbym jeszcze 3-ech osób bo samemu to bardziej opłaca się samolot

0

@jeyx77x mam takie same przemyślenia, fajnie by było zobaczyć tą magię na żywo w wykonaniu Leo :)

5

z Umtitim zgoda, Martin mimo że piłkarsko nie dojeżdża do poziomu naszej drużyny ma mój szacunek za postawę. walczy, nadrabia ambicją i cechami wolicjonalnymi a to jest wg. mnie dużo więcej warte niż talent, który nie jest poparty ciężką pracą...

0

taka myśl mnie naszła, skalę talentu tych piłkarzy oddaje to zestawienie...

1

@AxelF Firpo zagrał bardzo dobrze, odcinał jak mógł Mbappe. Mingueza za bardzo chciał ale na szczęcie trener go zdjął z boiska, nie mniej jednak ambicji nie można jemu odmówić, chłopak zostawia serce dla tego herbu - potrzebujemy takich ludzi w tej drużynie wg. mnie. Widzę w nim świetnego zmiennika dla podstawowych obrońców.

1

Senioras y seniores
Duma! Duma! Duma! Tyle Wam powiem, przegraliśmy w pierwszym meczu i nie ma co wg mnie analizować. Wiadomo - pierwszy mecz determinuje przebiegu drugiego, źle to nie jest tak że panowie z Paryża przestali chcieć grać. To po prostu Barca chce grać w piłkę i chowa ich do kieszeni ;)

2

@Qaz123 zgadzam się, jeden kamyczek do ogródka jednak wrzucę, próżno szukać winy trenera, pokazał dzisiaj kunszt wprowadzając Firpo i nikt tego nie powinien śmieć podważyć ....

0

@BarcaInfo pięknie się ogląda tą radość w drużynie. Niesamowite. Duma

1

@kkbarca pierwsze skojarzenie z LMA Manager sprzed 20 lat, na podglądzie meczów bramkarze rzucali się dokładnie tak samo mimo, że piłka gdzieś wystrzelona w kosmos była :D

2

Widać, że chłopak ma dużo pokory a oprócz tego wnosi jakąś taką pozytywną energię i uśmiech do drużyny. Oby tak dalej a będzie jeszcze pięknie w kolejnych sezonach.

1

@Murazor szanse mógłby dostać i się rozwijać ale stopniowo, poziomu topowego nie będzie prezentować przez najbliższe 1-2 sezony tak samo jak Dest który jest perspektywiczny ale nie na teraz do pierwszej 11-tki a Balde jest jeszcze młodszy.

0

@Tomo_95 zgadza się, potrafi budować suspens komentując te dyscypliny. W skokach długo nie będzie następcy Pana Szaranowicza niestety

0

@jeyx77x właśnie miałem to napisać :)
Poza tym przy obecnym napiętym terminarzu byłby świeższy jakby nie jeździł na kadrę a może kilka dobrych występów dałoby mu powołanie kto wie... Generalnie dobre statystyki i optycznie też widać że robi wiatry na lewej stronie + bardzo fajnie ułożona lewa noga wg mnie

1

@Janiama Przemysław jest beznadziejny w komentowaniu skoków; osobiście lubiłem jego komentarz przy okazji zawodów lekkoatletycznych i na pływalni, tam się czuje swobodnie bo idzie za tym jakaś merytoryka a w skokach jakby czytał jakiś bełkot z promptera który wcześniej przygotował laik...

1

Mogliby się pokusić o ściągnięcie Grimaldo

2

@Nazio87 piękna historia, najlepsze jest to że tych przeżyć i wspomnień nikt Tobie nigdy nie odbierze :D

1

@Shapiro mam dwa piękne przykłady kobiecego tłumaczenia spalonego, których byłem świadkiem:
"to jest jak kopniesz piłkę w okienko" - to mam udokumentowane na dyktafonie bo jest zbyt piękne żeby pamięć o tym przepadła :D
"jak podajesz piłkę między dwoma obrońcami"

1

@Jakchcesz jak słyszę Tom Hanks to za każdym razem moje pierwsze myśli to "ten facet jest genialnym aktorem, nie kojarzę złego filmu w którym on zagrał" :D

0

@MesQueUnClub_87 w ramach ciekawostki powiem tylko, że lepiej zamówić z matemundo; jest to ten sam właściciel z tą różnicą że nie ma punktów lojalnościowych jak na poyerbani ale za to dużo taniej można kupić yerbę

0

@paweldunajecfcb najlepsza whisky jest ta która Tobie smakuje. Zależy jak lubisz pić czy w drinkach czy na lodzie czy po prostu czystą? Opcji jest milion, jednemu smakują dymy z Islay a drugi zadowoli się delikatnym owocowo-floralnym single malt’em ze Speyside. Napisz jakiego smaku poszukujesz a podrzucę Tobie kilka tytułów ;)

3

@Harnas2 miałem te same przemyślenia przed chwilą, Koeman dodał im charakteru zdecydowanie

5

Chłopak ma to magiczne dotknięcie piłki, widać to za każdym razem jak przyjmuje podanie, będzie crackiem jak nabierze doświadczenia

1

najlepsze losowanie, zagramy z grającą wesołą, ofensywną piłkę drużyną

1

przynajmniej będą mogli pojechać autobkiem - znowu oszczędności :D

1

Paco by aktualnie u nas na 9 postrzelał, dostawał ogony i szkoda bo nie mógł pokazać swojego potencjału w rytmie meczowym...

3

@chudymc trzymaj się, rok temu w listopadzie przeżywałem to samo, czułem się jakbym stracił członka rodziny po 16 wspólnych latach. Mój piesek dosłownie się ze mną pożegnał. Spojrzał na mnie, polizał ostatni raz w rękę, westchnął i odszedł. Po tym jak go pochowałem dostałem takiego przypływu emocji że nie byłem powstrzymać łez.
Postaraj się zachować tylko piękne wspomnienia związane ze swoim pupilem ;)

1

@jcdenton oznaczaj śmiało, to jest bardzo interesujące :)

1

@Shad zgadzam się Tobą po prostu skojarzyły mi się te dwa nazwiska, zobaczymy co to za wynalazek jest, czas pokaże ale spodziewam się że kupili go typowo pod sprzedaż żeby zarobić jakieś 10-15 baniek a nie jest to niemożliwe jak ograją go na jakimś wypożyczeniu :)

4

@Coutinho007 pewnie pójdzie za 15 baniek do Evertonu za rok/dwa. Ciekawe co na to Maia jak wyjdzie że w sumie Mina 2.0 :D

3

@Danny Gaucho jak to kiedyś Borek trafnie powiedział, że było to pierwsze w historii piłki nożnej użycie VAR-u :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?