blaugrana1899
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dembele max warty 50 milionow. Jeden dobry sezon, a szkopy chca za niego 130. Smieja sie tym nieudacznikom z zarzadu Barcy prosto w oczy. Zupelnie te barany zapomnialy o rynku Ameryki Poludniowej. Teraz, gdy do zamkniecia okna coraz mniej czasu beda podejmowali irracjonalne decyzje.
0
Marzy mi sie, by choc ze 4 polskie kluby mogły tak powiedzieć, gdy przychodzi do nich na zakupy taka Legia lub tuzy z Turcji czy Bulgarii, ktore wybieraja sobie rodzynki.
0
Osobiście mu się nie dziwie. Dzień w dzień taka presja. Cały czas jednak uważam, że kluczową postacią jest drugi trener. Na sukces pracuje wielu ludzi i trzeba o tym pamiętać. Oglądałem wczoraj Basków w akcji. Zrobili na mnie porażające wrażenie. Tak jakbym oglądał fragmentami Barce. Wiecie do jakiej osoby zmierzam prawda ? :)
0
Skandalem jest to żeby Polsat nie pokazywał nawet skrótów z wtorkowych meczy. Można nie lubić TVP za wiele rzeczy, ale chociaż to mieli w swoim programie. Co do Pepa to kolejny raz daje dowód tego jak skromnym i mądrym jest człowiekiem.
0
Tak przy okazji wątku Bayernu i Barcy, to właśnie ich pierwszy mecz ćwierćfinałowy LM pokaże TVP 2. Jeśli gdzieś już o tym pisano to sorry. Pozdro
0
Pep popełnił sam błędy i dlatego tak mówi. W sytuacji, gdy się przegrywa, on ściąga Eto'o i wpuszcza kogo ? Tak, tak Gudjohnsena. który jest chyba najsłabszym piłkarzem jaki gra w Barcelonie.
0
Sędzia nie potrafi zapanować nad tym co się dzieje na boisku. Czerwona kartka nie słuszna. Powinna być żółta. Drugim minusem jest gra Henrego. Znów zawodzi w decydującym momencie. Będzie bardzo ciężko wygrać ten mecz. Espanyol to jedna z tych drużyn, z którymi gra się najciężej w tym sezonie. Odnośnie Realu to widać, że są w o wiele lepszej formie obecnie i czeka nas ciężka walka z nimi o tytuł.
0
Trzeba przyznać, że jego drużyna zagrała na prawdę dobre spotkanie. Jeśli chodzi o Barcelonę, to widać ile daje drużynie Messi. Nie chodzi tu już o jego talent piłkarski, ale o to jak wpływa na grę innych kolegów. Robi to samo co kiedyś robił Ronnie. Nie odkryje Ameryki, jak napisze to iż takimi meczami wygrywa się PD.
0
Przyczyną tak dużego wiatru jest przechodzący nad Francją niż. Najwyższe (czerwone) ostrzeżenie obowiązywać będzie do godziny 21. Czyli będzie wiało podczas meczu o ile się odbędzie.
[*]
0
Moim zdaniem na wyróżnienie zasłużyli dziś: Valdes, Marquez, Puyol
i Yaya. Brawa dla Sergio (za wypracowanie karnego), Eto'o (za dobre ustawienie się w polu karnym) oraz dla Messiego (za skończenie akcji) - po za tym ci 2 ostatni nie zagrali jakiegoś wielkiego meczu. Zdecydowanie zawiódł Islandczyk.
0
Coś czuje, że trafimy na Arsenal ;)
0
Mimo porażki, bardzo duże brawa należą się graczom z Madrytu. Mam duże wątpliwości czy żółta (w konsekwencji czerwona) kartka, którą dostał Holender była słuszna, a jeśli Real grałby w komplecie mecz mógłby być zupełnie inny. Teraz na ich drodze stanie Nasz ukochany klub. Mecze z nimi są zupełnie inne i przestrzegałbym przed myśleniem, że będzie łatwo ich pokonać.
0
Nie sądziłem, że Villarreal utrzyma taką passe przy jednoczesnym uczestnictwie w LM. Ogromny szacun należą się nurkom.
0
http://www.justin.tv/foxsports20081
0
OMG !
0
Karny jak najbardziej się należał dla Barcy. Brawa za grę do końca. Messi jak zwykle nieoceniony. Wracając jeszcze do gola dla Espanyolu, to sędzia nie powinien go uznać, gdyż był ewidentny faul na Valdesie. Cieszą jakże ważne 3 punkty. Nareszcie i Barca ma troche szczęścia.
VeB !