1

Oby Real wygrał na SB tylko 3-1 :D

0

Może mi ktoś powiedzieć, ile razy po uzyskaniu rezultatu 2-1 w pierwszym spotkania awansowała Barcelona ?

0

macie zapłon, znaczy się ta strona, wiedziałem o tym 3 godziny temu... .

0

Na Anoeta będzie ciężko do tego meczu powinni podejść jak do finału i to samo z Atletico.

4

Boje sie meczu na Anoeta :(

0

Tak patrze na wyniki Barcelony na Anoeta i w poprzednich 5 sezonach nie wygrali tam meczu.

0

Rachunek jest prosty, 7 punktow przewagi, 6 nad Atletico wygrać 5 z 7 spotkań i oni mogą wygrać wszystko. Ale po tych spotkaniach z Villarealem i Realem, będą skoncentrowani. Najgorzej będzie na Anoeta, ale trzeba grać, a nie kalkulować.

0

Lepiej postawić pomnik i pojedzie człowiek, fotke sobie cyknie. Już przy pomniku Kubali mam, to czas na pomnik dla Johana!!!

0

Kogo oni mają w lidze ?! By jej nie wygrywać? schalke, hertha, bvb, mainz, hoffenheim, litości ... .

0

Bartra, jedyne co pamiętam to jego bramkę w finale Pucharu Króla i jego pogoń z Bale'm. Pique, Puyolem, nie bedzie, może bedzie takim Mathieu, po którego za 6,7 lat zgłosi sie wielki klub.

0

2-1 dla Barcelony byłoby dobrym rezultatem.

0

Powinien powołać go tylko na Copa America.

0

Może i jest w stanie kupić. Tylko Leo może zaoferować City bardzo dużo, a co Manchester poza kasą może dla niego zrobić... . Manchester, a Barcelona to miasta których nie można porównywać, jak powiedział Tevez trzy głowne ulice i nic wiecej.

0

Pique popraw grę!!

0

Jak wygramy w tym sezonie Mistrzostwo Hiszpanii i Puchar Króla, to będzie sukces. Fakt, rok temu o tej porze było jeszcze gorzej, ale LM obronić będzie mega ciężko.

2

Taka kobieta to ideał, ta która pisała ten artykuł.

5

Pique-Bartra !!!

0

Pjanić i Lyon = wyrzucenie Realu z LM w 2010.

1

Życzmy Luisowi by strzelił dla Barcelony ponad 100 bramek.

0

3-0 dla Barcelony.

1

Przelewy24 wybierz

36

Higuain miał patelnię, a nie Lavezzi.

4

Ten mecz nie wyłoni mistrza Hiszpanii i to każdy wie, Gran Derbi to wisienka na torcie.

0

Zobaczcie jak gra Coman :D

0

Oby dali tylko 2 mecze zawieszenia.

0

Z 3-0 powinni wygrać.

1

Rakitić twoja jakość... ,

0

Co prawda nie na temat... . Oglądam skróty ważnych spotkań z minionego sezonu, dokonali naprawdę wielkiej rzeczy, a w tym sezonie nawet jak nie obronią LM, a zdobędą mistrzostwo kraju, to będzie wspaniale.

0

Mam pytanie wiecie od ktorego pazdziernika strona eleven czy też tvnplayer bedzie pobierać opłaty za ogladanie transmisji eleven?

0

2-0 dla FCB. Neymar x 2.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?