blaugrana1989
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
sztum ( pomorskie)
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oby Real wygrał na SB tylko 3-1 :D
0
Może mi ktoś powiedzieć, ile razy po uzyskaniu rezultatu 2-1 w pierwszym spotkania awansowała Barcelona ?
0
macie zapłon, znaczy się ta strona, wiedziałem o tym 3 godziny temu... .
0
Na Anoeta będzie ciężko do tego meczu powinni podejść jak do finału i to samo z Atletico.
4
Boje sie meczu na Anoeta :(
0
Tak patrze na wyniki Barcelony na Anoeta i w poprzednich 5 sezonach nie wygrali tam meczu.
0
Rachunek jest prosty, 7 punktow przewagi, 6 nad Atletico wygrać 5 z 7 spotkań i oni mogą wygrać wszystko. Ale po tych spotkaniach z Villarealem i Realem, będą skoncentrowani. Najgorzej będzie na Anoeta, ale trzeba grać, a nie kalkulować.
0
Lepiej postawić pomnik i pojedzie człowiek, fotke sobie cyknie. Już przy pomniku Kubali mam, to czas na pomnik dla Johana!!!
0
Kogo oni mają w lidze ?! By jej nie wygrywać? schalke, hertha, bvb, mainz, hoffenheim, litości ... .
0
Bartra, jedyne co pamiętam to jego bramkę w finale Pucharu Króla i jego pogoń z Bale'm. Pique, Puyolem, nie bedzie, może bedzie takim Mathieu, po którego za 6,7 lat zgłosi sie wielki klub.
0
2-1 dla Barcelony byłoby dobrym rezultatem.
0
Powinien powołać go tylko na Copa America.
0
Może i jest w stanie kupić. Tylko Leo może zaoferować City bardzo dużo, a co Manchester poza kasą może dla niego zrobić... . Manchester, a Barcelona to miasta których nie można porównywać, jak powiedział Tevez trzy głowne ulice i nic wiecej.
0
Pique popraw grę!!
0
Jak wygramy w tym sezonie Mistrzostwo Hiszpanii i Puchar Króla, to będzie sukces. Fakt, rok temu o tej porze było jeszcze gorzej, ale LM obronić będzie mega ciężko.
2
Taka kobieta to ideał, ta która pisała ten artykuł.
5
Pique-Bartra !!!
0
Pjanić i Lyon = wyrzucenie Realu z LM w 2010.
1
Życzmy Luisowi by strzelił dla Barcelony ponad 100 bramek.
0
3-0 dla Barcelony.
1
Przelewy24 wybierz
36
Higuain miał patelnię, a nie Lavezzi.
4
Ten mecz nie wyłoni mistrza Hiszpanii i to każdy wie, Gran Derbi to wisienka na torcie.
0
Zobaczcie jak gra Coman :D
0
Oby dali tylko 2 mecze zawieszenia.
0
Z 3-0 powinni wygrać.
1
Rakitić twoja jakość... ,
0
Co prawda nie na temat... . Oglądam skróty ważnych spotkań z minionego sezonu, dokonali naprawdę wielkiej rzeczy, a w tym sezonie nawet jak nie obronią LM, a zdobędą mistrzostwo kraju, to będzie wspaniale.
0
Mam pytanie wiecie od ktorego pazdziernika strona eleven czy też tvnplayer bedzie pobierać opłaty za ogladanie transmisji eleven?
0
2-0 dla FCB. Neymar x 2.