hehe ja też gram z 10!!!! Na cześć Leo i to mi pomaga w grze pozdr. Mi vida es el Barca!!!!!!!!!! Z ManU 3:1 do przodu. Jeśli zagra Henry to całe El Tridente strzeli....
Lampard wie co mówi. W końcu to najbardziej inteligentny chłopak ze Stamford Bridge. Będzie ciężko ale oni są za wolni na Messiego, Henry'ego i Eto'o. Na Camp Nou nie będą wiedzieli co się z nimi dzieje. Problem w tym, że mają dwójkę świetnych stoperów. Terry i Alex są świetni. Nie tak świetni jak Marquez i Puyol ale mogą sprawić pewne kłopoty naszemu El Tridente.
Wiecie. Może ze średniakami Barca wygrywa po 5:0, ale ManU ze średniakami wygrywa po 1:0 a ostatnio z Fulham przegrali 2:0. To jednak robi różnice. Prawda? Barca jest w tej chwili najlepsza na świecie.
Trzeba przyznać rację Titiemu ale rzeczywiście Bayern jest inną drużyną w Bundeslidze a inną w LM. Bayern ma kim straszyć ale nie mają dobrego bramkarza. Tacy Rensing czy Butt to nie są bramkarze takiej klasy jak Valdes. Są słabi... Przecież krążyły słuchy o transferze Boruca do Bayernu. Barca powinna dać radę niemieckiej drużynie, która przeciętnie radzi sobie w lidze. Ale musimy się bać takich piłkarzy jak: Ribery, Toni, Klose, Podolski, Ze Roberto, van Bommel ( były gracz Barcy ), Schweinsteiger czy Sosa. Thx
Trzeba przyznać rację Titiemu ale rzeczywiście Bayern jest inną drużyną w Bundeslidze a inną w LM. Bayern ma kim straszyć ale nie mają dobrego bramkarza. Tacy Rensing czy Butt to nie są bramkarze takiej klasy jak Valdes. Są słabi... Przecież krążyły słuchy o transferze Boruca do Bayernu. Barca powinna dać radę niemieckiej drużynie, która przeciętnie radzi sobie w lidze. Ale musimy się bać takich piłkarzy jak: Ribery, Toni, Klose, Podolski, Ze Roberto, van Bommel ( były gracz Barcy ), Schweinsteiger czy Sosa. Thx
Komentarze
0
@kra: widzę, że też miażdżysz "wilka chodnikowego" :) a co do Messiego to pobije rekord Batistuty za jakieś 2 lata ;)
0
ale tak naprawdę na tą chwilę Joe Hart byłby najlepszym kandydatem na następcę VV...
0
jest wielu młodych utalentowanych bramkarzy... może któryś z polskich GK znajdzie się na celowniku FCB :)
0
hehe ja też gram z 10!!!! Na cześć Leo i to mi pomaga w grze pozdr. Mi vida es el Barca!!!!!!!!!! Z ManU 3:1 do przodu. Jeśli zagra Henry to całe El Tridente strzeli....
0
Lampard wie co mówi. W końcu to najbardziej inteligentny chłopak ze Stamford Bridge. Będzie ciężko ale oni są za wolni na Messiego, Henry'ego i Eto'o. Na Camp Nou nie będą wiedzieli co się z nimi dzieje. Problem w tym, że mają dwójkę świetnych stoperów. Terry i Alex są świetni. Nie tak świetni jak Marquez i Puyol ale mogą sprawić pewne kłopoty naszemu El Tridente.
0
A jaki zawodnik strzelił najwięcej bramek w jednym sezonie Ligi Mistrzów?
0
Wiecie. Może ze średniakami Barca wygrywa po 5:0, ale ManU ze średniakami wygrywa po 1:0 a ostatnio z Fulham przegrali 2:0. To jednak robi różnice. Prawda? Barca jest w tej chwili najlepsza na świecie.
0
@kra: widzę, że też miażdżysz "wilka chodnikowego" :) a co do Messiego to pobije rekord Batistuty za jakieś 2 lata ;)
0
Trzeba przyznać rację Titiemu ale rzeczywiście Bayern jest inną drużyną w Bundeslidze a inną w LM. Bayern ma kim straszyć ale nie mają dobrego bramkarza. Tacy Rensing czy Butt to nie są bramkarze takiej klasy jak Valdes. Są słabi... Przecież krążyły słuchy o transferze Boruca do Bayernu. Barca powinna dać radę niemieckiej drużynie, która przeciętnie radzi sobie w lidze. Ale musimy się bać takich piłkarzy jak: Ribery, Toni, Klose, Podolski, Ze Roberto, van Bommel ( były gracz Barcy ), Schweinsteiger czy Sosa. Thx
0
Trzeba przyznać rację Titiemu ale rzeczywiście Bayern jest inną drużyną w Bundeslidze a inną w LM. Bayern ma kim straszyć ale nie mają dobrego bramkarza. Tacy Rensing czy Butt to nie są bramkarze takiej klasy jak Valdes. Są słabi... Przecież krążyły słuchy o transferze Boruca do Bayernu. Barca powinna dać radę niemieckiej drużynie, która przeciętnie radzi sobie w lidze. Ale musimy się bać takich piłkarzy jak: Ribery, Toni, Klose, Podolski, Ze Roberto, van Bommel ( były gracz Barcy ), Schweinsteiger czy Sosa. Thx