blaugrana49
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bogatynia
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Skoro taki z niego talent czego go nie ma na Mundialu ?
3
Projektant się wysilił brawo on :D
0
Szansę oceniam 50-50 Argentyna gra patologię ale jakoś awansowali ,Francja z dużej chmury mały deszcz niczym nie zaimponowali w grupie gdzie rywale o 2 klasy słabsi
1
Ogłosi to po porannej kawie ,fajce na WC :D
3
Senegal do domu przez jedną żółta kartkę więcej trzymajcie mnie :D
51'Niang M.
(Nadmierna ostrość) hahahahah
0
Suarez Messi Dembele z przodu Coutinho na takiego ŚPO za inieste
0
Prawda jest taka że na mundial pojechały twarze Reklam a nie piłkarze. Jestem wdzięczny Nawałce za ostatnie lata przywrócił nam powód do dumy. Lecz prawdziwy trener umie podejmować ciężkie decyzję. A prawda jest taka że Błaszczykowski, Krychowiak, Grosicki nie bez powodu w swoich klubach siedzą tylko na ławce, fizycznie cała kadra dno. Cztery tygodnie przygotowań ? chyba wakacji na które zabierali też swoje rodziny przez pierwsze dwa tygodnie
0
DNA się zgadza teraz czy lojalność pójdzie z nim w parze
0
Taki grajek rezerwowym bez jaj :D wole go oglądać gdzie indziej w pierwszym składzie wiadomo oprócz RM :D
1
Jeśli Hiszpania zagra tak dobrze jak nasi w reklamach jestem spokojny o wynik :D
0
Chciałbym być teraz w Meksyku biba na całego :D za grosze
1
Lozano ja tam bym brał :D
0
Fajne mamy układy z Lyon Fekir byłby świetną opcją i w miarę tanią
2
Nic tylko wyskoczyć przez okno po takich transferach :D
11
Jak to szło Griezmann przyjdzie bo nr 7 czeka na niego buhahahahah :D gimby szczekały a g.... się znają :D
21
Komentarz usunięty
39
Lopetegui i Perez dostaną po d... na każdym, stadionie w Hiszpanii nawet na Bernabeu . Klub klubem ale okryli hańbą cały kraj przed najważniejszą imprezą w świata
0
Mundial zwiększają do 42 drużyn więc jakoś to ogarną
3
To musi być Mundial Argentyny sam Messi tego wózka nie pociągnie.
0
Chciałeś wydymać Freda to teraz... :D
4
Bardzo dobrze zachował się jak zwykły pies
1
tyle w temacie klasyk :D
1
Karuzela jak z Neymarem odchodzi zostaje odchodzi zostaje :D
0
WOW serio Coutinho grał też w Inter z 29 w Espanyol z 23 Liverpool 10 w reprezentacji gra z 11 więc raczej zwisa nu ta siódemka :D a 14 dla Barcy to symbol wybitnego piłkarza i trenera jeśli wiesz o kogo chodzi
57
WOW ten zarząd coś sprzedał a nie oddał za darmo :D
4
Czapki z głów 11 razy podbić Paryż WOW!!!
29
Potrzebny nam Eriksen
16
Podejmując tak gównianą decyzję Loew mógł grzebać tylko w jednym, miejscu :D
3
Neuer z całym szacunkiem dla nie ale gdyby miała jaja na miejscu poszedł by sam do trenera i powiedział że Marc powinien być nr 1 teraz
0
TERAZ TO DOLICZONY CZAS GRY 15 MINUT TO BĘDZIE STANDARD W LA LIGA :D