3

Skoro taki z niego talent czego go nie ma na Mundialu ?

3

Projektant się wysilił brawo on :D

0

Szansę oceniam 50-50 Argentyna gra patologię ale jakoś awansowali ,Francja z dużej chmury mały deszcz niczym nie zaimponowali w grupie gdzie rywale o 2 klasy słabsi

1

Ogłosi to po porannej kawie ,fajce na WC :D

3

Senegal do domu przez jedną żółta kartkę więcej trzymajcie mnie :D

51'Niang M.
(Nadmierna ostrość) hahahahah

0

Suarez Messi Dembele z przodu Coutinho na takiego ŚPO za inieste

0

Prawda jest taka że na mundial pojechały twarze Reklam a nie piłkarze. Jestem wdzięczny Nawałce za ostatnie lata przywrócił nam powód do dumy. Lecz prawdziwy trener umie podejmować ciężkie decyzję. A prawda jest taka że Błaszczykowski, Krychowiak, Grosicki nie bez powodu w swoich klubach siedzą tylko na ławce, fizycznie cała kadra dno. Cztery tygodnie przygotowań ? chyba wakacji na które zabierali też swoje rodziny przez pierwsze dwa tygodnie

0

DNA się zgadza teraz czy lojalność pójdzie z nim w parze

0

Taki grajek rezerwowym bez jaj :D wole go oglądać gdzie indziej w pierwszym składzie wiadomo oprócz RM :D

1

Jeśli Hiszpania zagra tak dobrze jak nasi w reklamach jestem spokojny o wynik :D

0

Chciałbym być teraz w Meksyku biba na całego :D za grosze

1

Lozano ja tam bym brał :D

0

Fajne mamy układy z Lyon Fekir byłby świetną opcją i w miarę tanią

2

Nic tylko wyskoczyć przez okno po takich transferach :D

11

Jak to szło Griezmann przyjdzie bo nr 7 czeka na niego buhahahahah :D gimby szczekały a g.... się znają :D

21

Komentarz usunięty

39

Lopetegui i Perez dostaną po d... na każdym, stadionie w Hiszpanii nawet na Bernabeu . Klub klubem ale okryli hańbą cały kraj przed najważniejszą imprezą w świata

0

Mundial zwiększają do 42 drużyn więc jakoś to ogarną

3

To musi być Mundial Argentyny sam Messi tego wózka nie pociągnie.

0

Chciałeś wydymać Freda to teraz... :D

4

Bardzo dobrze zachował się jak zwykły pies

1


tyle w temacie klasyk :D

1

Karuzela jak z Neymarem odchodzi zostaje odchodzi zostaje :D

0

WOW serio Coutinho grał też w Inter z 29 w Espanyol z 23 Liverpool 10 w reprezentacji gra z 11 więc raczej zwisa nu ta siódemka :D a 14 dla Barcy to symbol wybitnego piłkarza i trenera jeśli wiesz o kogo chodzi

57

WOW ten zarząd coś sprzedał a nie oddał za darmo :D

4

Czapki z głów 11 razy podbić Paryż WOW!!!

29

Potrzebny nam Eriksen

16

Podejmując tak gównianą decyzję Loew mógł grzebać tylko w jednym, miejscu :D

3

Neuer z całym szacunkiem dla nie ale gdyby miała jaja na miejscu poszedł by sam do trenera i powiedział że Marc powinien być nr 1 teraz

0

TERAZ TO DOLICZONY CZAS GRY 15 MINUT TO BĘDZIE STANDARD W LA LIGA :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?