0

Tygodnik kościelny Niedziela ma ciekawsze tematy od tych hiszpańskich gazet:D

16

od dwóch tygodni tylko słyszę o procentowych szansach na zostanie albo jego odejście a moje 40% ciągle czeka w barku na decyzje :D

28

Tylko głupiec opuszcza The Beatles dla the Monkeys :D

0

Jeśli neymar się nie określi do 1 meczu o super puchar kibice sami go pożegnają bo blokuje sam w tym momencie całe okienko transferowe. Podobno to kobiety takie nie zdecydowane są :D

0

Na miejscu Neymara usiadł bym na tronie odpalił szluge i to wszystko przemyślał:D

3

Boże bardziej chciwy że baba z Radomia:D

29

Jeden transfer za 200 milionów i całej reszcie odbija:D piłka nożna zmierza w złym kierunku

8

Messi i Suarez bez Neymara sobie poradzą lecz Neymar bez nich u boku będzie zawodnikiem który nie byłby wart nawet nawet połowy tej sumy od PSG

3

PSG szykuję bombową prezentacje w Paryżu to przecież codzienność :D

17

Czyli będą 2 czubki :D

0

PSG i zarówno sam Neymar przekonają się, że bez Messiego i Sureza u boku strzelili sobie w kolano

2

Uefa powinna zająć się tym bo dawać ponad 200 milionów za jednego człowieka ociera się już o szaleństwo. Ciesze się że Neymar odchodzi zwykły najemnik który gra DLA TEGO KTO PŁACI WIĘCEJ. Coutinho jest jednym z lepszych w BPL a tam mieńczaków nie ma poza tym zgranie z Surezem ma a Messi on gra z każdym :D

31

Nie potrafi udźwignąć nr 1 w reprezentacji nie udźwignie w PSG robi krok w przód finansowo 5 kroków w tył sportowo

0

Ameryka Azja i powrót do Europy ale celem będzie Państwo muzułmańskie Europy Francja

2

Jeśli Neymar nie odejdzie przed 1 meczem o super puchar kibice mu w tym pomogą jeśli do tej pory milczy to znaczy że jest spakowany zwykły najemnik

10

Czyli 100 milionów Premii dla niego i starego to nie przeszkoda tylko kasa dla Barcy jest kamieniem w bucie :D

1

Fajnie że idzie do PSG zawsze to 2 kroki w tył w karierze

3

Tak jak ciebie żegnaliśmy :D

3

a za rok Sezon 2 :D

0

Same i nim i jego starym kłopoty pakować się
i wyjazd !!!!!!!!!!!!!!!!

0

może to Brazylijczyk albo chociaż babcia albo dziadek maja korzenie Neymar się ucieszy :D

0

podwyżkę za co za nazwisko mamy dla jednego skąpego buraka naruszać budżet klubu dopiero przedłużył umowę, niech się wynosi skoro dla niego i starego kasą się liczy. płacić tylko za to żeby chodził uśmiechnięty nie się wynosi do arabów. Barca nie ma miliardów na koncie jak PSG, możemy obiecać godne wynagrodzenie i walkę o trofea a nie 30 baniek za sezon tylko Messi ma ten pułap ale on na to pracował w Barcelonie przez ostatnią dekadę a ten przereklamowany pajac co zrobił wielkie g............

0

On albo vidal Roberto do środka marnuje się na boku obrony

2

W końcu Roberto może wrócić do 2 lini jest Semedo jest Vidal:D

0

Pewnie już dawno to wliczyli w ewentualne koszta. Moim zdaniem takie kluby trzeba karać nie finansowo bo to śmiech na sali dla nich tylko BAN !!!!!!! na transfery na 2 lata

4

Jürgen jeśli Neymar przejdzie za te 222 miliony do PSG zdanie " nie jest na sprzedaż" odchodzi do lamusa

0

Jeśli ten skąpiec i jego stary to przyszłość tego klubu to czarno ją widzę

0

nic dziwnego że brazylijskie telenowele są takie popularne :D

0

Nie ma tematu bo już po temacie :D

0

Real ponoć teraz wybiera tylko sędziów na kluczowe mecze :D a tak reszta bez zmian :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?