blaugrana49
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bogatynia
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tygodnik kościelny Niedziela ma ciekawsze tematy od tych hiszpańskich gazet:D
16
od dwóch tygodni tylko słyszę o procentowych szansach na zostanie albo jego odejście a moje 40% ciągle czeka w barku na decyzje :D
28
Tylko głupiec opuszcza The Beatles dla the Monkeys :D
0
Jeśli neymar się nie określi do 1 meczu o super puchar kibice sami go pożegnają bo blokuje sam w tym momencie całe okienko transferowe. Podobno to kobiety takie nie zdecydowane są :D
0
Na miejscu Neymara usiadł bym na tronie odpalił szluge i to wszystko przemyślał:D
3
Boże bardziej chciwy że baba z Radomia:D
29
Jeden transfer za 200 milionów i całej reszcie odbija:D piłka nożna zmierza w złym kierunku
8
Messi i Suarez bez Neymara sobie poradzą lecz Neymar bez nich u boku będzie zawodnikiem który nie byłby wart nawet nawet połowy tej sumy od PSG
3
PSG szykuję bombową prezentacje w Paryżu to przecież codzienność :D
17
Czyli będą 2 czubki :D
0
PSG i zarówno sam Neymar przekonają się, że bez Messiego i Sureza u boku strzelili sobie w kolano
2
Uefa powinna zająć się tym bo dawać ponad 200 milionów za jednego człowieka ociera się już o szaleństwo. Ciesze się że Neymar odchodzi zwykły najemnik który gra DLA TEGO KTO PŁACI WIĘCEJ. Coutinho jest jednym z lepszych w BPL a tam mieńczaków nie ma poza tym zgranie z Surezem ma a Messi on gra z każdym :D
31
Nie potrafi udźwignąć nr 1 w reprezentacji nie udźwignie w PSG robi krok w przód finansowo 5 kroków w tył sportowo
0
Ameryka Azja i powrót do Europy ale celem będzie Państwo muzułmańskie Europy Francja
2
Jeśli Neymar nie odejdzie przed 1 meczem o super puchar kibice mu w tym pomogą jeśli do tej pory milczy to znaczy że jest spakowany zwykły najemnik
10
Czyli 100 milionów Premii dla niego i starego to nie przeszkoda tylko kasa dla Barcy jest kamieniem w bucie :D
1
Fajnie że idzie do PSG zawsze to 2 kroki w tył w karierze
3
Tak jak ciebie żegnaliśmy :D
3
a za rok Sezon 2 :D
0
Same i nim i jego starym kłopoty pakować się
i wyjazd !!!!!!!!!!!!!!!!
0
może to Brazylijczyk albo chociaż babcia albo dziadek maja korzenie Neymar się ucieszy :D
0
podwyżkę za co za nazwisko mamy dla jednego skąpego buraka naruszać budżet klubu dopiero przedłużył umowę, niech się wynosi skoro dla niego i starego kasą się liczy. płacić tylko za to żeby chodził uśmiechnięty nie się wynosi do arabów. Barca nie ma miliardów na koncie jak PSG, możemy obiecać godne wynagrodzenie i walkę o trofea a nie 30 baniek za sezon tylko Messi ma ten pułap ale on na to pracował w Barcelonie przez ostatnią dekadę a ten przereklamowany pajac co zrobił wielkie g............
0
On albo vidal Roberto do środka marnuje się na boku obrony
2
W końcu Roberto może wrócić do 2 lini jest Semedo jest Vidal:D
0
Pewnie już dawno to wliczyli w ewentualne koszta. Moim zdaniem takie kluby trzeba karać nie finansowo bo to śmiech na sali dla nich tylko BAN !!!!!!! na transfery na 2 lata
4
Jürgen jeśli Neymar przejdzie za te 222 miliony do PSG zdanie " nie jest na sprzedaż" odchodzi do lamusa
0
Jeśli ten skąpiec i jego stary to przyszłość tego klubu to czarno ją widzę
0
nic dziwnego że brazylijskie telenowele są takie popularne :D
0
Nie ma tematu bo już po temacie :D
0
Real ponoć teraz wybiera tylko sędziów na kluczowe mecze :D a tak reszta bez zmian :D