blaugrana49
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bogatynia
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MAJOWIE POMYŁKA O JEDEN DZIEŃ ;D
0
22.12.2012 koniec świata w Madrycie :D
0
Wzór do naśladowania dla każdego witamy Eric :D
0
lepsze linie lotnicze niż zakład bukmacherski. Barca namawia do latania Real do hazardu :D
0
Oglądałem mecz ze znajomymi 10 osób i tylko jeden mądry za Barcą :D powiedziałem w przerwie ze dopóki Messi jest na boisku jestem spokojny o wynik znowu racja :D BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
wspaniały dzień Katalonia dowaliła stolicy :D i to podwójnie :D
0
Real był jest i będzie jego największą porażką
BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Dziwne że dopiero teraz wyskoczyli z tym rekordem a przez 40 lat cisza
0
Brawo dla Betisu od dawna nie widziałem tak otwarcie grającej drużyny z Barcą jak otrzymają taki styl i poziom to w LM mogą na przyszły rok zagrać Świetny mecz Leo i Andresa akcja Thiago powinna zakończyć się golem miał miejsca i czasu aż za dużo jordi strzał bez zastanowienia tyko instynktownie więc niema co go obwniać że poprzeczka
0
PRZEŁAMAĆ ZŁĄ I PODTRZYMAĆ DOBRĄ :D BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
rywal będzie wymagający więc wolałbym Puyola w pierwszym składzie reszta składu ok
0
Ciekawe jak by Pele grałby w tych czasach to że grał w reprezentacji na którą nie była bata to jedno ale nie ma co porównywać poziomu naszych czasów do lat 50-60 tych sama zasada spalonego ile zmieniła
0
oto ona :D
0
Nowa reklama Messi vs Kobe Bryant :D
0
Dobrze że skończyło się tylko na strachu ale mam nadzieje że Leo wyciągnie wnioski że w takich meczach o pietruszkę będzie brał wolne bo nigdy nie wiadomo co się stanie jest zbyt cenny a niema co kusić losu
0
Wszystko się w Realu zaczeło sypać kiedy na nowo przyszedł Florentino Perez zamydlił ludziom oczy kupując Cr7 a tak naprawdę myślał żeby stworzyć podobny Dream Team jak kiedyś tylko że wtedy świat nie znał słowa kryzys Teraz kupując piłkarzy w czasie kryzysu takich jak KAKA 60 milionów czy Modric 45 mllionów obaj rezerwowi tylko wpędza ten klub w większe bagno bo tak przepłacać za piłkarzy mogą tylko nafciarze
0
kibice Realu dzisiaj mają prawdziwe święto temperatura spadła do Atletico :D
0
banankuba to nie media tylko ludzie co prowadzą oficjalna stronę internetową barcy
0
Pep może odszedł ale zostawił po sobie filozofie gry która będzie kontynuowana przez nie jedną generacje moltes gracies Pep :D
0
Barca-Real 16:5 Kaka wygrał grając w AC milan a Cr7 był jeszcze w United wiec odpada :D liczy nie kłamią
0
Liczby nie kłamią Leo miał wspaniałą dyspozycje przez 11 miechów i nie zapowiada się spadek formy w grudniu :D CR7 można by podsumować od stycznia do lipca i koniec przy dzisiejszej dyspozycji realu można powiedzieć że trafiło się ślepej kurze ziarno z tym mistrzostwem za poprzedni sezon
0
następne losowanie ustali kto z kim w półfinale
0
Jak dla mnie Messi Falcao i Xavi Cr7 pewnie by znowu nie przyjechał :D wiec w domu przed telewizorkiem :D i 4:1 and the winner is LEOOOOOOOOOOOO MESSSSSSSSSSSSIIIIIIIIIIIIIIIIIII
0
Levante mimo niskiego budżetu i braku gwiazd imponuje i w lidze i lidze europejskiej mam nadzieje że zobaczymy duet Puyol Pique w obronie :D
0
alianta2 może w przyszłości Barca nie będzie miała tak wspaniałych sukcesów jak teraz ale mamy to szczęście że było nam dane żyć w tych czasach. Owszem Puyol Xavi, Iniesta czy Messi kiedyś zakończą kariery a F.C Barcelona będzie nadal nie wiem czy z sukcesami czy nie ale fundamentem każdej drużyny piłkarze ale sercem są kibice i to naszym zadaniem jest wspierać klub i sprawić aby nigdy o tych piłkarzach nie zapomniano bo Barca to "więcej niż klub "
0
Pep jak odchodził nie powiedział żegnajcie tylko do zobaczenia :D
0
ciężki tydzień Levante u siebie też bardzo dobrze sobie radzi ale oby do przodu :D
0
C.Ronaldo: Bóg zesłał mnie na ziemie żeby nauczyć ludzi grać w piłkę L.Messi: Nikogo nie zsyłałem. :D
0
No to dzisiaj 48 :)
0
Xavi6:)" A Figo i Ronaldo 45 minut w koszulce Barceloby a drugie 45 Realu"
słabo z historią u ciebie