0

@JarekS jesteś oderwany od rzeczywistości albo chcesz zdenerwować ludzi.wiekszosc Polaków zarabia minimalna krajową lub trochę ponad 2.5 tysiąca to wypłata jaka ma miliony Polaków a Ty gadasz o 10 tysiącach i o stanowiskach,które nie kazdy może mieć.

1

Zwłaszcza ze ślimakami Busquetsem i Pique.Mowcie co chcecie,krytykuje od mnie ale kazdy inny młodszy piłkarz z kadry będzie lepszym wyborem od nich.Spoko chudy potrafi rozprowadzic grę ale tu trzeba szybkości i siły a nie dreptania i podawania wszerz i do tyłu do bramkarza.ich czas już minął kilka lat temu

3

Odkąd wrócił po kontuzji wszystko się posypało.Araujo dawał pewność w obronie,ale trener wolał zdjąć najlepszego obrońcę w kadrze i wstawić wypalonego i powolnego Pique.

0

@szymon351 ja myślę tak samo.Na stałe powinien zastąpić Pique,jest szybszy i bardziej zdecydowany.Jest po prostu dużo lepszy

0

@Luisuarez a czy nie widzisz,że są powolni?teraz należy szybko rozgrywać akcje a oni się zastanawiają i truchtaja z piłką zanim podadzą,wtedy rywal już się ustawia.Sa do bólu przewidywalni tak samo jak Alba

0

@JarekS Raczej obaj,chyba że uważasz jednego z nich za kobiete.Ludzie nauczcie się pisać obaj a nie oboje!

3

Tak niestety Lenglet gra źle i jeszcze przeszkadza kolegom Mega pechowy gość

0

@Sergio5Busquets Bez urazy ale im szybciej odejdzie Busquets czy Pique tym lepiej.Piereszy był faworyzowany bo jest wychowankiem a każdy pamięta że lepszy był od niego Yaya Toure.Ale pan Guardiola faworyzował Busiego.Wolny żółw przez którego traciliśmy wiele goli.To samo Pique.Barcelona umiera od własnej broni.Staeianie a wychowanków ok.Ale są pewne granice i należy patrzeć na jakość graczy a nie na to czy on jest ze szkółki.Ciagłe klepanie pseudo tiki taki gdy piłkarze są już starzy to drugi błąd.A największy wielbłąd to zakup Coutinho i Griezmanna za wszelką cenę bo akurat Dembele to jest dobry gość tylko ma pecha.Dzis wszedł i robił różnice ale pan Koeman wolał innych graczy.Zamiast stawiać na Dembele i Araujo to postawił na dzbanow co nic nie wnoszą.

1

Cudowny ten nasz lenglet.Najpierw zdejmuje piłkę z głowy Araujo a po chwili prawie asystuje Suarezowi.

2

Czas chyba zmienić ustawienie i wprowadzić Dembele.Zero skrzydeł,pressing nijaki,obrona śpi.Jak oni łatwo dochodzą do sytuacji bramkowych to jest straszne.Barcelona wolno jakby im się nie chciało.

0

Klepcie dalej....

1

Powie im ktoś,że można uderzy. Z dystansu?

0

Raczej odstawić od składu ludzi,którzy są za wolni i im się nie chce czyli Pique,Busquets,kiepski Roberto.Trzrba wiedzieć kiedy ze sceny zejść

0

@damcio24 no właśnie weź mi powiedz jak to jest ?zarabiać tyle siana i nie próbować atakować,starać się?to wyglądało jakby im to było obojętne zupełnie

0

Oni chyba nie chcą wygrać tego meczu.Co to kur..jest ?

0

@gaijin już lepiej żeby Mingueza grał na wahadle niż ten bezjajeczny Roberto

1

Grają jak upośledzeni umysłowo ciągle pchanie się środkiem a Roberto boi się strzelać,jak wielu pozostałych.

0

Oglądając mecz LM PSG lub wczoraj Liverpoolu rzuca się w oczy jak powyżej brak konkretnego pressingu ale również typowej fizyczności,w Barcelonie nie ma graczy silnych i nieustępliwych a to teraz ważne no i ten element zaskoczenia...

1

@ElCrackTotal89 dokładnie ale dzieci tego nie wiedzą,bo Messi jest na szczycie od ok.15 lat.W wieku Mbappe to nakrywał czapką Francuza.należy przytoczyć 91 goli w roku kalendarzowym i mega dużo asyst.i tak rok w rok co chwilę jakiś rekord.A że w kadrze miał kolegów patałachów to inna sprawa.

0

Jest już stanowczo za wolny i tylko przeszkadza dalej będąc podstawowym graczem. Czas ze sceny zejść. Jest Araujo a jak już koniecznie chce dalej grać to tylko na rezerwowego.

2

120 mln euro nie potrafi trafić do pustej bramki...

0

I znowu padaczka. Mecz sam się wygra, zapomnieli co to pressing i zaangażowanie.

1

@Murazor po co 3 do 0 skoro wygrywajac i tak będziemy mieć wiecej pkt? bez sensu ;)

1

@Pablos99 ewidentnie sprzedaż do Atletico takiego gracza to był wręcz sabotaż prezesa Barto.

0

@socha raczej obaj chyba,że któryś z nich ma pochwę.

0

@Bykunn gratuluje wspaniałego "zaorania" tego pana powyżej. Dziwne, że niektórzy młodzi ludzie widzą w tej niby prawicy coś lepszego niż w lewicy. Skoro sam PIS to partia socjalna, lewicowa. Mnóstwo u nich podobieństw do PZPR. A tak na koniec to nie ważne czy jest się z lewa czy z prawa, tylko ważne jest to co się robi dla drugiego człowieka, a nie to czy się lata co niedziele do kościoła. Można być bardzo dobrym ateistą i bardzo złym wyznawcą religii dominującej w tym kraju.

0

Lepiej kupić Lukaku. On ma siłę ale i szybkość.Przy dobrych asystentach jakich mamy byłby to świetny zakup.Kto za?

0

@nitey o super o to mi chodziło :) Widać, że Messi ma jeszcze czas żeby przegonić Ronaldo, bo grał mniej spotkań. Zobaczymy na koniec. W sumie same gole to nie wszystko.Messi strzela, kreuje grę, Ronaldo to od paru lat głownie egzekutor.
Dzięki ;)

0

To ile goli ma Messi łącznie w kadrze i klubie? Skoro w Barcelonie ma już 700 goli a w kadrze 73(w samej drużynie seniorskiej) to łacznie ma ponad 770, więc dlaczego podniecają się Ronaldo, że ma 770 skoro Messi ma więcej?Właśnie ile oni mają goli obaj bo szukam i wszędzie nie ma kompletnych danych.

4

@Ciuus Podpowiedzmy koledze, że to PUIG A NIE PUIq ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?