blaugrana_92
Dołączył/a: wrzesień 2010
Kędzierzyn-Koźle
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VenoM Werner, Lautaro nawet daje radę, Dolberg ,
0
@DanielOOL a skąd? Jeśli można wiedzieć? Z ciekawości sprawdzam , ile jest osób tutaj z tego województwa
1
@FLYP cenna informacja;)
0
Z ciekawości, jest tutaj ktoś z Opolskiego?:)
0
@masq zwiastun jak najbardziej na tak,może być mrocznie i trochę detektywistyczne , ale czy do Nolona będzie dorastać? Mam nadzieję że tak. Poza tym już takie oczekiwanie miałem po DC jeśli chodzi o Legion Samobójców , potem czarł prysł .Plus też że bądź inni wrogowie Batmana niż na oklepany Joker czy Bane . prawda ,Pattinson robi krok do przodu po ostatnich filmach ( kiedyś go nie lubiłem) teraz się przełamuje do niego powoli. No i po ostatnim Jokerze DC łapie kredyt zaufania u mnie, na horyzoncie też chyba WW niedługo ;)
0
@masq właśnie obejrzałem finalny zwiastun filmu, w skrócie czekałem na niego bo jego filmy są przeważnie dobre lub bardzo dobre jako całokształt , pojawiły się też już pierwsze recenzje i oscylują w ocenach 6-7 / 10 , chwała grę aktorską, oprawę wizualną , nawet muzykę , natomiast zarzutu kierowane są ze film stara być się poważnym , oraz fabularnie zagmatwanym, coś być może w stylu Incepcji jeśli ktoś nie ogarniał za 1 razem :) nie rozumiem zarzutu ogólnie ,,że film kogoś zmusza do myślenia by ogarnął o co w nim chodzi " i wolę takie filmy niż fabuła robiona na jedno kopyto .
0
@Avada Kedavra ohh, bo akurat uwierzę ze w maju zaraz po premierze albo na premierę interesował Cię ten film :)
0
@Avada Kedavra a no tak , film miał premierę chyba w okolicach czerwca jakoś także jak najbardziej się zgadza , odnośnie tego że kolega chce coś ciekawego na przestrzeni ostatnich 5 miesięcy , a że dopiero w ostatnich tygodniach jest o nim bardziej głośno , także może być w poleconych , pozdrawiam
1
@MichalZZZ Joker,Parasite wg mnie najlepsze w ostatnich tygodniach :)
2
@pikass14 Resident Evil 2 Remake , Red Dead Redemption 2 , Call od Duty MW z 2019
0
Kurczę, głos jednego z komentatorów na polsacie brzmi jakby komentował ten mecz jeden kabareciarz z Kabaretu Neonówka, w sumie do widowiska to pasuję ;)
1
Kreatywny Vidal wejdzie i zaraz Rakitic pewnie znając Valdka ...
1
Ale mi się taka manitka marzy :))
1
Ale za to Rakitic z dwoma trafieniami :)
4
Szybko trzeba sprzedać nim znowu go kontuzja złapie!
0
mamy pierwsze bombazoo ?! :/
0
a no fakt ;p sorki , to moj błąd :) dzięki za zwrócenie uwagi hah xd to bez Monaco ;P za to może : Celtic xd
1
Najmocniejsza grupa dla Barcy to chyba : Barca, City, Lyon, Monaco , a taka lekka to chyba : Barca , Leverkusen , Brugee, Legia ;d jestem za opcją 1 ;d jak wygrywać LM to tylko z najlepszymi :)