blaugranagacek10
Dołączył/a: grudzień 2012
Konin
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
z realem finale zobaczycie
0
kupujcie go mlody szybki przyda sie na wiele lat
0
i kto watpil w tewn zespol niech idzie do kosciola porzeprosic barca to rodzina na dobre i na zle publicznoisc na cam nou pokazala ze jest najlepsza na swiecie tak jak ten zespol do boju barca po zwycieztwo w lidze mistrzow
0
WIECEJ NIZ KLUB MALO POWIEDZIANE TO RODZINA I TO WTYM KLUBIE JEST PIEKNE
0
cos wspanialego bravo
0
wystarczy wejsc na oficjalna strone santosu by zobaczyc ze bayern daje latem 80 milionow za neymara niestety obejdziemy sie smakiem
0
i wajsza masz racje ze kiedys na neymara nie bedzie nas stac bo bedzie mail swoja cene wiec teraz trzeba go brac jak najszybciej
0
a jak ktos zgarnie neymara przed barca to porazka on sie rozwinie wlasnie w eropie a z messim w napadzie by bylo bajecznie
0
neymar przydal by sie nie ma co sie oszukiwac villa pelen szacun ale najlepsze lata ma za soba sanchez nie pasuje tu tez stawiac na mlodziez messi pedro tello delofeu i neymar ta piatka zas tiago alcantara czesciej za xaviego on tez ma swoje lata i potrzebny srodkowy obronca za carlesa on tez wiekowy niestety brak mlodej krwi ale z milanem damy rade i zobaczycie barca sie odbuduje i zagra w wilekim finale ligi mistrzow a real jutro pakuje walizki visca el barca
0
i jeszcze jedno karny tez byl na pedro mexses faulowal ale trudno glowy do gory
0
tak gra tragedia ale ludzie slabszy mecz zobaczycie odrobia straty i bedzie ok reka przypadkowa ale gol nie powinien zostac uznany bo reka zmienila tor lotu co uniemozliwilo obronca na reakcje trudno barca niech sie skupi na wtorkowym pojedynku a rewanz bedzie nasz do przerwy 2 0 dla barcy w meczu z milanem dla nasmeczu z milanem
0
tak marca zawsze pisze o barcelonie niejasnosci ona kocha rela madryt a my barcelone bo to klub marzen nie tylko na wyniki sportowe ale podejscie dla ludzi a to najwazniejsze
0
reina albo ge gea stawiam na mlodosc a valdes coz jego decyzja i szkoda ale wielki szacunek za te wszystkie lata spedzone w barcelonie
0
dokladnie bayern to rowniez wielki klub z tradycjami a pep moze dac bayernowi blask i nowoczesnosc bo tego od wielu lat brakuje bayernowi powodzenia pep
0
no dokladnie sergio jest zbyt malo doceniony w europie bo jesli chodzi o barcelone to tam kibice i wszyscy go bardzo szanuje nawet reprezentacja hiszpani potrzebuje sergio busquetsa dlatego miejmy nadzieje ze zostanie w tym ukochanym klkubie bo ciazko znalesc takiego nastepce
0
rekord realu zostanie pobity w bramkach i punktach czemu bo to sezon barcelony mistrza hiszpani juz mamy jeszcze tylko liga mistrzow i znow bede swietowal a moj szwagier kibic realu bedzie mogl mi gratulowac
0
dla mnie cala barcelona to piekno pilki noznej a iniesta to magik dryblingu i techniki