blaugranaks
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Stargard Szczeciński
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie sie pochowali krytycy Suareza???????
0
Powinien zakończyć karierę w Barcelonie ale to jego wybór , tylko fajnie byłoby gdyby już teraz wszystko było jasne , żeby można było go godnie pożegnać
0
Tylko po co , a kto będzie grał o tym pomyślałeś
1
Może i jedna przegrana ale za to jaka, jak tylko trafił im się zespół grajacy na poziomie to było jak było, a kryzys jest widoczny gołym okiem . Mają szczeście że LM trafili na Shalke bo kto oglądał wczoraj mecz to rozumie że to było jak trening, Schalke strasznie sie bało mieli związane nogi az przykro było patrzec
2
Szanuję MC oraz Pellegriniego ale myślę że Barca pojedzie do nich i wezmie co swoje jak putin na Ukrainie
1
Ronaldo do Messiego : !!!
Ej Messi wczoraj zrobiłem...
-500 pompek
-1000 brzuszków
-2000 przysiadów
a ty co wczoraj robiłeś !!!
Messi : !!!
Ja wczoraj...
-grałem w FIFE
-jadłem Leysy
-piłem Pepsi
smile
0
Takie słowa wróżą tylko jedno , będzie dużo goli oj dużo
0
Co za poświęcenie
0
I nie będzie nikogo takiego jak on bardzo długo
0
Tak też ma długie włosy
0
Transfery niech dokona nowy zarząd jaki by nie był
0
A ja myśle że obecny zażąd powinien sobie odpuścić , ponieważ ich rządy kończą sie w roku. Nie widzę możliwości wygrania ponownie wyborów przez tych ludzi.
2
Ale obyś się nie mylił
0
Stanowczo za wcześnie na taki optymizm
0
No frank to za dużo czasu już nie ma
0
Ja nie pisałem o wygrywaniu
0
Mi się wydaje że MC bardzo nam leży a przy obecnej formie faworyt jest tylko jeden.
0
Fuksa nie było ale zobacz jak gra to schalke oni nie wiedza ci sie dzieje a Real nic wielkiego nie gra. Gdyby dziś grali z lepszą drożyną to ponownie miazga
35
Niekończące się rekordy , jestem ciekaw czy dożyje osobiście jeszcze jednego takiego piłkarza jak Messi. Myśle że będzie co opowiadać wnukom
0
Zauważ że Messi robi najmniej kilometrów w czasie meczu , a wiec odpoczywa juz w czasie gry
2
tam nie było już na co się skarżyć to była meksykańska masakra piłką nożną
0
Tylko czekam na dogonienie Ronaldo , to będzie dla niego wielka trauma moze się nie pozbierać
0
Mi tylko nie podoba sie gra Mathieu , moim zdaniem więcej powinien grać Bartra
0
Teraz jest trochę pod formą , ale to jest normalne nie może zapieprzać cały sezon. Trochę odpocznie i będzie dobrze .
0
Balon zaczyna być pompowany tylko nie wiem po co?
0
Nic lepszego dzisiaj nie czytałem
0
Bardzo fajne zmiany widać że redakcja nie śpi
0
Ja myśle że Dani celowo sie sprężył na ten sezon bo gdzie by nie grał w przyszłym sezonie chce porostu wyrwać dobry kontrakt. Dani nie jest już młody wiec może to być jego ostatni dobry kontrakt
0
Tylko dwa mecze kary dla krystyny
0
Tak nie z tej beczki , tylko dwa mecze kary dla krystyny