0

Gdzie sie pochowali krytycy Suareza???????

0

Powinien zakończyć karierę w Barcelonie ale to jego wybór , tylko fajnie byłoby gdyby już teraz wszystko było jasne , żeby można było go godnie pożegnać

0

Tylko po co , a kto będzie grał o tym pomyślałeś

1

Może i jedna przegrana ale za to jaka, jak tylko trafił im się zespół grajacy na poziomie to było jak było, a kryzys jest widoczny gołym okiem . Mają szczeście że LM trafili na Shalke bo kto oglądał wczoraj mecz to rozumie że to było jak trening, Schalke strasznie sie bało mieli związane nogi az przykro było patrzec

2

Szanuję MC oraz Pellegriniego ale myślę że Barca pojedzie do nich i wezmie co swoje jak putin na Ukrainie

1

Ronaldo do Messiego : !!!
Ej Messi wczoraj zrobiłem...
-500 pompek
-1000 brzuszków
-2000 przysiadów
a ty co wczoraj robiłeś !!!
Messi : !!!
Ja wczoraj...
-grałem w FIFE
-jadłem Leysy
-piłem Pepsi
smile

0

Takie słowa wróżą tylko jedno , będzie dużo goli oj dużo

0

Co za poświęcenie

0

I nie będzie nikogo takiego jak on bardzo długo

0

Tak też ma długie włosy

0

Transfery niech dokona nowy zarząd jaki by nie był

0

A ja myśle że obecny zażąd powinien sobie odpuścić , ponieważ ich rządy kończą sie w roku. Nie widzę możliwości wygrania ponownie wyborów przez tych ludzi.

2

Ale obyś się nie mylił

0

Stanowczo za wcześnie na taki optymizm

0

No frank to za dużo czasu już nie ma

0

Ja nie pisałem o wygrywaniu

0

Mi się wydaje że MC bardzo nam leży a przy obecnej formie faworyt jest tylko jeden.

0

Fuksa nie było ale zobacz jak gra to schalke oni nie wiedza ci sie dzieje a Real nic wielkiego nie gra. Gdyby dziś grali z lepszą drożyną to ponownie miazga

35

Niekończące się rekordy , jestem ciekaw czy dożyje osobiście jeszcze jednego takiego piłkarza jak Messi. Myśle że będzie co opowiadać wnukom

0

Zauważ że Messi robi najmniej kilometrów w czasie meczu , a wiec odpoczywa juz w czasie gry

2

tam nie było już na co się skarżyć to była meksykańska masakra piłką nożną

0

Tylko czekam na dogonienie Ronaldo , to będzie dla niego wielka trauma moze się nie pozbierać

0

Mi tylko nie podoba sie gra Mathieu , moim zdaniem więcej powinien grać Bartra

0

Teraz jest trochę pod formą , ale to jest normalne nie może zapieprzać cały sezon. Trochę odpocznie i będzie dobrze .

0

Balon zaczyna być pompowany tylko nie wiem po co?

0

Nic lepszego dzisiaj nie czytałem

0

Bardzo fajne zmiany widać że redakcja nie śpi

0

Ja myśle że Dani celowo sie sprężył na ten sezon bo gdzie by nie grał w przyszłym sezonie chce porostu wyrwać dobry kontrakt. Dani nie jest już młody wiec może to być jego ostatni dobry kontrakt

0

Tylko dwa mecze kary dla krystyny

0

Tak nie z tej beczki , tylko dwa mecze kary dla krystyny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?