Według mnie Enrique robi to co jest najlepsze dla klubu, więc Vidal albo podpadł albo nie idzie mu na treningach. Każdy widzi w nim talent na meczach, ale nikt nie widzi go na treningach jak się spisuje więc może decyzja Enrique jest słuszna, że go nie wystawia.
United jak w tamtym roku kupuję wszystkich zawodników jacy tylko istnieją!!!
Dla przypomnienia niedoszłe TRANSFERY z okienka 15/16:
Ramos, Pedro, Bale, Cavani, Ottamendi
Jak dla mnie obaj powinni zostać. Drugiego takiego jak Alves na dzień dzisiejszy nie znajdziemy, a Mascherano to "KLASA" sama w sobie. Jego wślizgi to poezja!!!
0
¡Muchas Gracias, Alves!
3
Pogba szuka domu w Barcelonie:
- A co on Kur... . BEZDOMNY. :D :D :D
1
Według mnie Enrique robi to co jest najlepsze dla klubu, więc Vidal albo podpadł albo nie idzie mu na treningach. Każdy widzi w nim talent na meczach, ale nikt nie widzi go na treningach jak się spisuje więc może decyzja Enrique jest słuszna, że go nie wystawia.
1
United jak w tamtym roku kupuję wszystkich zawodników jacy tylko istnieją!!!
Dla przypomnienia niedoszłe TRANSFERY z okienka 15/16:
Ramos, Pedro, Bale, Cavani, Ottamendi
0
Jak dla mnie obaj powinni zostać. Drugiego takiego jak Alves na dzień dzisiejszy nie znajdziemy, a Mascherano to "KLASA" sama w sobie. Jego wślizgi to poezja!!!