2

Wiadomo, że w UEFA panuje przerażająca korupcja i temat przekrętów przy losowaniu ciągle powraca ( nie przypadkowo w fazie pucharowej przed każdą rundą jest osobne losowanie a nie jak dawniej jedno lub dwa a potem według losowania grało się do finału, żeby można było wpływać na pary "wylosowane" na danym etapie w zależności jakie wpływy będzie miała UEFA bo im ciekawsza para dla kibiców tym np większe wpływy z oglądalności itd ) więc idąc tą drogą Barca jutro "wylosowała" Bayern bo to będzie ogromna oglądalność na całym świecie " stary trener kontra jego były zespół" i to dwa razy ( bo mecz i rewanż ) a w ewentualnym finale kasa dla UEFA była by tylko z jednego meczu. Ale dla Barcy to nie powinno mieć żadnego znaczenia bo żeby wygrać Ligę Mistrzów musimy pokonać dwie drużyny bez różnicy które nam UEFA "wylosuje" pozdrawiam.

0

NIE! niestety...

1

Z Eibarem nie zagra Alves(czerwona),Alba(5 żółtych), Mascherano(4 żółte zagrożenie 5 kartką, a jak by wyszedł na boisko na pewno grał by ostro bo taki już jest), Busquets kontuzja- ciekawy będzie składzik na Eibar tym bardziej że we środę gramy ciężki mecz z Man City w LM- oj boję się tego meczu na wyjezdzie z Eibar!

0

To dla przypomnienia powtarzającej się niestety głupiej sytuacji!
Aż strach się bać najbliższego meczu z Eibar. ( oczywiście piszę to z przymrużeniem oka, ale cholera coś w tym jest niepokojącego no nie?

2

Zauważyliście, że jak wygrywamy wysoko w jednym meczu, to bardzo często w następnym się ośmieszamy? Przykłady:
Levante 0:5 Barca potem Malaga0:0 Barca
Barca 6:0 Granada potem PSG 3:1 Barca
Barca 5:0 Cordoba potem Real Sociedad 1:0 Barca
Barca 5:0 Levante potem Barca 0:1 Malaga
Barca 6:1 Rayo potem Eibar ?:? Barca
Czy to "PSIPADEK" czy naszym "sodówa odpierdala" ?

0

Sorry ale sędzia popełnił błąd bo zawodnik Rayo wbiegł prawidłowo. Zresztą nie ma to żadnego znaczenia ważniejsze jest że Messi nie strzelił już 4 karnego bodaj na 7 prób! W takim meczu to nie ma znaczenia ale nawet laik widzi w zachowaniu Messiego tuż przed strzałem że psychicznie jest bardzo niepewny stracił całkowicie zdecydowanie i automatyzm, a tego niestety nie da się szybko odbudować i może mieć kluczowe znaczenie np w lidze mistrzów w stykowych momentach meczu. Mi osobiście do końca życia traumom będzie moment spierdolenia przez Messiego karnego z Chelsea w 2 półfinałowym meczu na Camp Nou !

0

Komentarz usunięty

0

Zgadzam się że jest wielu byłych piłkarzy i nie tylko którzy żyli i żyją ponad stan i nie umieli lub byli za głupi by pomyśleć o przyszłości po karierze piłkarskiej i dlaczego teraz inni ( czytaj multimilionerzy dzisiejsi piłkarze mają ich opłacać ) ale też trzeba pamiętać że kiedyś były inne pensje piłkarskie ( jakieś 30 czy 40 lat temu wszyscy piłkarze na świecie zarabiali pewnie mniej przez cały rok niż ma teraz na rok jeden taki np Messi ) o Polsce z tego okresu nie wspomnę bo oni nic oprócz pensji w swoich zakładach pracy nie dostawali co najwyżej ci najlepsi w najlepszych drużynach lub reprezentanci za udział w turniejach dostali może jakieś premie extra.

0

Oglądam ligę angielską częściej niż hiszpańską Aguero robi to samo dla City co Messi dla nas. Np 3 lata temu sam w doliczonym czasie w ostatnim meczu sezonu strzelił gola dającego City mistrzostwo.

0

Elche dzisiaj nie pomoże ani tytoń ani żadne mocniejsze używki. Real jak ma wpadkę w lidze to wyłącznie z silnymi ekipami od wpadek z ogórkami to niestety my jesteśmy.

0

Wysoka forma i ciągle zwyżkuje, ale jak drużyna zagra kiepsko to i Aguero nie pomoże tak jak u nas z Messim.

1

Widziałem wczorajszy blamaż naszych i zajebistą grę i wysoką "manitę" Man City. Mój kumpel Danny ( fanatyczny kibic Man City) powiedział mi " teraz to was rozjebiemy na strzępy" i gdyby się sugerować tym co się wczoraj stało w obu meczach to City powinno nam wjeba... "manitę" i tyle. Tyle, że ja już z doświadczenia wiem, że to co się dzieje w lidze często "nihuja" nie przekłada się na to co potem się dzieje w lidze mistrzów. Tak więc nowa karta otwarta i wierzę, że Man City przejdziemy. A co będzie dalej to już inna bajka.

1

Zauważyliście, że jak wygrywamy wysoko w jednym meczu, to bardzo często w następnym się ośmieszamy? Przykłady:
Levante 0:5 Barca potem Malaga0:0 Barca
Barca 6:0 Granada potem PSG 3:1 Barca
Barca 5:0 Cordoba potem Real Sociedad 1:0 Barca
Barca 5:0 Levante potem Barca 0:1 Malaga
Czy to "PSIPADEK" czy naszym "sodówa odpierdala" ?

0

Oj tam, po prostu sprawdzają nową taktykę ( na przykład będą grali tak wolno, że zawodnicy Realu będą całkowicie zaskoczeni i nie będą potrafili odnalezć się w tej nowej ekstremalnie trudnej sytuacji )

0

Powinieneś się już przyzwyczaić, że Nasz zarząd słynie z ciekawych i niezwykle przemyślanych zakupów zawodników o niezwykle rozbudowanej charakterystyce pasującej do Naszej taktyki gry oraz wyjątkowo atrakcyjnej cenie !

3

Real nawet jak jest w dużym kryzysie ( a jest w absencyjno-zmęczeniowym ) to i tak takie mecze kończy gładko minimum 3 zero taki to już klub, ale spoko gdzieś się potknie najważniejsze żebyśmy to My przestali się głupio potykać.

1

Zawsze z Athletic na wyjezdzie mają problemy. Czas to zmienić!

0

Po pierwsze " Mascherano nie do krycia wysokich" to sobie zobacz co on zrobił z Ibrahimowićem w rewanżowym meczu LM z PSG jesienią ( wyglądał przy nim jak pigmej przy Schaqu, ale Ibra miał go serdecznie dosyć ), a po drugie Masche tylko na defensywnego pomocnika, a po trzecie rzeczywiście ma teraz mały spadek formy i mógłby popracować nad świeżością.

0

Raczej : Ter Stegen - Alves , Pique , Mathieu , Alba - Iniesta , Mascherano , Rafinha - MSN

0

W angielskiej lidze super mecz obu drużyn, a w hiszpańskiej super wynik jednej ( bo drugiej nie było na boisku tylko same koszulki ze słynnymi nazwiskami)

0

Oglądałem i potwierdzam super widowisko ( z punktu widzenia kibica, który lubi intensywne zawody, ale brakuje mi często w angielskiej lidze wyrachowanej gry taktycznej w stylu starego Man Utd i ich najczęstszego w lidze jeden zero lub disiejszego Atletico )

0

Suarez na razie dla mnie to wielkie rozczarowanie ( pomijam że miał 4 miesiące zawieszenia i że mu bardzo kibicuję bo jestem "małym" fanem tego oszołoma) i dlatego daję mu kredyt zaufania do końca sezonu w przeciwieństwie do pana pseudo trenera którego wyrzuciłem z klubu zanim podpisali z nim umowę!

0

Nawet najlepsi piłkarze świata potrzebowali w Barsie czasu na spasowanie się z zespołem ( mniej lib więcej ) i Suarez to robi widać jak się stara dopasować, ale widać także coraz większą u niego frustrację że nie strzela tych goli ( a wiadomo że on do ludzi z mocną psychiką nie należy ) moim zdaniem on powinien grać swoje, wykańczać akcje tak jak najlepiej potrafi jak jest to tego stworzony i jakie ma piłkarskie naturalne predyspozycje ( a on za bardzo próbuje za wszelką cenę grać barceloński futbol, a do tego to my graczy już mamy i właśnie potrzebowaliśmy i nadal potrzebujemy kogoś kto zagra coś nie po barcelońsku z ogromnym zaskoczeniem dla graczy drużyn przeciwnych mam tu na myśli to z czego słynął w Liverpoolu czyli bomby niesygnalizowane na bramę z każdej pozycji na boisku, nieschematyczne czasami nawet absurdalne wiazdy w pole karne po prostu ta jego dzikość i odrobina szaleństwa tego mi u niego na dzisiaj brakuje) a na razie mu kibicuję i jestem pewien że jeszcze w tym sezonie zaskoczy na właściwe tory!

0

Sędziowie co mają spieprzyć to spieprzą trzeba to od razu wkalkulować. Pytanie dnia brzmi co po porażce z niedzieli przygotuje dla NAS genialny strateg Diego Simeone. Uważam że to będą dwa zupełnie inne mecze i właśnie dobrze że pierwszy gramy u siebie i nie będzie kalkulowania "ok w pierwszym nie poszło ale przecież rewanż gramy u siebie". Zauważcie też że Atletico tak jak i my "oczywiście to tylko moje skromne zdanie " nie będzie się liczyć w walce o mistrza Hiszpanii i w LM dlatego dla NAS i dla nich to będzie prawdziwa walka o jedyne trofeum. Pozdro.

0

Całkowicie się zgadzam. Gratulacje dla Ronaldo!

0

Masz rację, że w przyszłym roku w pierwszej trójce będą Messi i Ronaldo bo po nich jest przepaść, a dalej już sami śmiertelnicy.( To są absolutnie wybitni piłkarze i nie porównuj ich do nikogo!) A co do Złotej Piłki to mimo niemiłosiernych złodziejskich przekrętów w tej całej Fifie to całe szczęście wygrał ten, kto naprawdę zasłużył. Ronaldo wygrał Ligę Mistrzów, został królem strzelców LM pobijając rekord goli strzelonych w jednym sezonie, został wybrany najlepszym zawodnikiem Ligi Mistrzów, wygrał Puchar Hiszpanii, został królem strzelców ligi hiszpańskiej, zdobył Złoty But dla najlepszego strzelca w ligach europejskich, wygrał Super Puchar Europy, został wybrany najlepszym napastnikiem w lidze hiszpańskiej oraz najlepszym zawodnikiem sezonu w lidze hiszpańskiej, a na koniec roku wygrał Klubowe Mistrzostwa Swiata, coś pominąłem ? Pozdrawiam serdecznie i bez podtekstów.

1

Wszystko zależy od tego za ile kupisz bilety na lot, ile zapłacisz za hotel, ile masz zamiar wydać na urlopie i wiele innych rzeczy! Ja z dziewczyną wydałem 3 lata temu za 12 dni + bilety na mecz Barca-Real +zwiedzanie Barcelony i okolic 4,5 tysiąca, a np mój kumpel z laską ( 5 miesięcy wcześniej )za 8 dni + bilety na mecz Barca-Osasuna + zwiedzanie niecałe 3 koła.

0

Też jestem optymistą i wierzę że dadzą radę zremisować! Pomimo że wszystko przemawia za sromotną porażką!

0

I co może powiesz, że wygraliśmy dzięki genialnemu ustawieniu drużyny przez super trenera. Wygraliśmy wyłącznie dzięki indywidualnościom z naszej strony i nieudolnej grze drużyny bez jaj PSG. W pierwszej połowie nawet po strzeleniu bramki przez Messiego około pół godziny panował w naszej drużynie taki chaos bo nikt nie wiedział gdzie ma grać i kogo kryć. Na nasze szczęście patałachy z PSG nie potrafiły wykorzystać naszego kuriozalnego ustawienia. Jak długo bardzo dobre występy naszych najlepszych zawodników będą ratować dupę tego pseudo trenera? Pewnie do maja bo potem wiadomo...

0

Co ten idiot... nawyrabiał. Jeszcze nie wyszliśmy, a już przegraliśmy - jak z Realem. Kiedy oni tego debil... wypierdol... na zbity ryj ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?