blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I Polska kadra ma swojego Ernesta.
1
@koksik2700 On jeszcze dopłaca żeby grać u nas.
0
@Szicek10 ja też się cieszę, że dzieciakom kończą się wakacje.
2
@FCMichalo Luisowi Enrique.
1
@kibicbarcy678 niezłe ziolka kolego
2
Dembele odpali.... co najwyżej cygaro w domu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kris_Barca niedługo spuchną :)
4
Czas rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady.
5
@Skaramuczi ten zespół to przede wszystkim nie ma trenera.
21
Niech to będzie dobry dzień. Visca El Barça.
2
@wachaFCB chodzę już szampana
0
@zodiak_10 mnie ani trochę.
0
@semafor Ernest go nie wypuści ze złotej klatki.
0
@kkbarca w normalnym klubie zawodnik kupiony za taką kasę dostałby realna szansę, a nas stać żeby taki zawodnik został przyspawany do trybun.
1
@TR3YWAY Ernesta to nawet za darmo mogą zabrać.
1
Ooooo o Neymarze nic nie ma
1
@kodi77 kanibale?
2
@RosjaninBut przy innym trenerze by wymiatał :)
0
@kkbarca Real kupuje a Barca wychowuje.
3
Eh, tak po ludzku szkoda mi Halilović'a oby chłopak odpali i pokazał pełnię swoich możliwości.
0
@szkutnik91 Bierzmy go, Rakieta i Semedo i niech Szejk całuję po stopach Bartka :)
0
@Davvd Iniesty.
0
@Jericho jakie camp nou? :)
1
@deyna2018 i ta pomoc Rakieta, Busi, Vidal - marzenie :)
0
@Fenelon i jeszcze 100 mln euro dla PSG.
1
@masq z całą pewnościa z rozwoju La Masii
0
@dzagos 17.46 tego jeszcze nie widziałem.
1
@Kapitan hawk Ty się ciesz, że śniegiem nie sypnęło :)
9
@BarcaInfo Bartek jak ty mi teraz kuźwa zaimponowałeś.