0

I Polska kadra ma swojego Ernesta.

1

@koksik2700 On jeszcze dopłaca żeby grać u nas.

0

@Szicek10 ja też się cieszę, że dzieciakom kończą się wakacje.

2

@FCMichalo Luisowi Enrique.

1

@kibicbarcy678 niezłe ziolka kolego

2

Dembele odpali.... co najwyżej cygaro w domu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kris_Barca niedługo spuchną :)

4

Czas rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady.

5

@Skaramuczi ten zespół to przede wszystkim nie ma trenera.

21

Niech to będzie dobry dzień. Visca El Barça.

2

@wachaFCB chodzę już szampana

0

@zodiak_10 mnie ani trochę.

0

@semafor Ernest go nie wypuści ze złotej klatki.

0

@kkbarca w normalnym klubie zawodnik kupiony za taką kasę dostałby realna szansę, a nas stać żeby taki zawodnik został przyspawany do trybun.

1

@TR3YWAY Ernesta to nawet za darmo mogą zabrać.

1

Ooooo o Neymarze nic nie ma

1

@kodi77 kanibale?

2

@RosjaninBut przy innym trenerze by wymiatał :)

0

@kkbarca Real kupuje a Barca wychowuje.

3

Eh, tak po ludzku szkoda mi Halilović'a oby chłopak odpali i pokazał pełnię swoich możliwości.

0

@szkutnik91 Bierzmy go, Rakieta i Semedo i niech Szejk całuję po stopach Bartka :)

0

@Davvd Iniesty.

0

@Jericho jakie camp nou? :)

1

@deyna2018 i ta pomoc Rakieta, Busi, Vidal - marzenie :)

0

@Fenelon i jeszcze 100 mln euro dla PSG.

1

@masq z całą pewnościa z rozwoju La Masii

0

@dzagos 17.46 tego jeszcze nie widziałem.

1

@Kapitan hawk Ty się ciesz, że śniegiem nie sypnęło :)

9

@BarcaInfo Bartek jak ty mi teraz kuźwa zaimponowałeś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?