Przykra informacja. Oglądałem, pewnie jak wielu z Was konferencję prasową, która odbyła się o 20.30. Gdy usłyszałem informację, o tym że Barca nie przyjeżdża do Polski na mecz zrobiło się strasznie przykro. Mam jednak przeczucie, że 24 lipca zagrają w Monachium. Bayern to nie Lechia, a poza tym w Niemczech mają kontrakty reklamowe. Rozczarowanie jest ogromne, ale trzeba mieć nadzieję, że będzie okazja zobaczyć Barcę w Polsce.
Przykra informacja. Oglądałem, pewnie jak wielu z Was konferencję prasową, która odbyła się o 20.30. Gdy usłyszałem informację, o tym że Barca nie przyjeżdża do Polski na mecz zrobiło się strasznie przykro. Mam jednak przeczucie, że 24 lipca zagrają w Monachium. Bayern to nie Lechia, a poza tym w Niemczech mają kontrakty reklamowe. Rozczarowanie jest ogromne, ale trzeba mieć nadzieję, że będzie okazja zobaczyć Barcę w Polsce.
Komentarze
0
Przykra informacja. Oglądałem, pewnie jak wielu z Was konferencję prasową, która odbyła się o 20.30. Gdy usłyszałem informację, o tym że Barca nie przyjeżdża do Polski na mecz zrobiło się strasznie przykro. Mam jednak przeczucie, że 24 lipca zagrają w Monachium. Bayern to nie Lechia, a poza tym w Niemczech mają kontrakty reklamowe. Rozczarowanie jest ogromne, ale trzeba mieć nadzieję, że będzie okazja zobaczyć Barcę w Polsce.
0
24.07 (środa) 20.15h - ZDF SPORTextra, Fußball: Benefizspiel
FC Bayern München - FC Barcelona. Transmisja na żywo w TV (ZDF)
0
24.07 (środa) 20.15h - ZDF SPORTextra, Fußball: Benefizspiel
FC Bayern München - FC Barcelona. Transmisja na żywo w TV (ZDF)
0
Przykra informacja. Oglądałem, pewnie jak wielu z Was konferencję prasową, która odbyła się o 20.30. Gdy usłyszałem informację, o tym że Barca nie przyjeżdża do Polski na mecz zrobiło się strasznie przykro. Mam jednak przeczucie, że 24 lipca zagrają w Monachium. Bayern to nie Lechia, a poza tym w Niemczech mają kontrakty reklamowe. Rozczarowanie jest ogromne, ale trzeba mieć nadzieję, że będzie okazja zobaczyć Barcę w Polsce.