0

12 13 sierpnia jade na wakacje do kataloni 30km od barcelony hmmm ale wisla tam nie będzie chociaż jestem z malopolski to i tak wisla nie pokona beitaru no chyba ze ... dostaną weny do grania i będą wymiatać jak w lidze z niektórymi''""'

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?