0

0

Już go opuszczam pierdolone próżniaki.

0

KIBIC CHELSEA PROSI KIBICÓW BARCELONY O TROCHĘ POKORY.

0

0

15:0 dla Levante

0

DOBRZE, ŻE BARCELONIE NIE POMAGALI NIGDY.

0

Czy ludzie stąd interesują się również takimi sprawami jak sytuacja polityczna Katalonii i takie tak?

0

BTW, autorzy tej strony mogliby pomyśleć nad tym, żeby dodać gdzieś tutaj z boku ramkę z hiszpańskimi literami typu "ç". Byłoby wiele łatwiej napisać Barça. ;)

0

W Hiszpanii poczucie humoru może się rzeczywiście znacząco różnić od tego brytyjskiego, więc wyjaśnię, mój komentarz był nieco sarkastyczny. ;P

0

Panowie, ja jestem stuprocentowo pokojowo nastawiony, nie minusujcie mnie tak, bo pomyślą, że jestem "hejterem". ;P

0

Drodzy fani Barçy: Myślicie, że ile przegracie na Stamford Bridge?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?