1

@gumaz masa masa xd

0

@Konradowskyy taki jak Tusk, też 100 konkretów

0

@Mow_mi_Douglas niedawno tfusk mówił że rozprawi sie z patofreekam, a teraz powołuje się na jednego z największych

0

@Rifek obym się mylił, ale będziemy żałować Nico

0

@MarFan za to Rafau jest suuuper ????

0

Jak zawsze....człowiek niby wiedział....

0

@michal26 no oglądnąłem z zapartym tchem

1

@clyde wodzu prowadź

0

@Chucky yakal drugi

1

Dziękujemy panie robercie za wynik

0

@ACRAB95 a co by było jakby go nie faulował i Benfica strzeliła by gola wtedy....

0

@fracek13

0

@okiemtypera_lucaxx95

0

@esem91 pojutrze

3

@RanDiFCB przypomnę ci jak będziesz go zwalniał po kilku bsbolach

1

@Borneo dwa czy jeden?

1

Oby...oby..........

2

Karny dla Valencia powinien być.

0

Ale co,Fermin faulował? Czy nie

0

@sidi12843 komu kibicujesz? Na kafejke wyjazd

0

Co za mordownia.....

4

Wchodzę za Balde :-))

0

@bartekvisca nie ważne jak by szło, stres jest zawsze bo to real

0

Ale sinusoida nastrojów na la rambli :-)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Zdejmie ktoś tego Ferrana czy ja mam to zrobić ?

0

Trochę dziwne że Robert nie jest jednym z kapitanów.....

0

@AmigoBlancos mieliście czas żeby jeszcze strzelić

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oho,zaczyna się....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?