0

kto strzelił bramki ??

0

Sergi Roberto na pewno go zastąpi . Chłopak już w tamtym sezonie pokazywał klasę czasami nawet większą ni Thiago. Z drugiej strony wielka szkoda odchodzi bardzo dobry młody zawodnik . Chłopak chce grać ale nie wiem czy w Bayernie będzie miał taką możliwość . Szacunek dla niego .Zarząd wyprawia jakieś nie przemyślane życzy najpierw ABI , teraz teraz Thiago . W ROBERTO nadzieja

0

Świetny zawodnik.Myślę że to by był lepszy transfer niż Thiago Silva. Takiego obrońcy nam brakuje

0

cała trójka nic nie grała

0

brak pewności w obronie :(

0

nie można tak porównywać to jest dwóch innych ludzi Pique jest niezwykły ale przecież zawsze taki nie był

0

sobol10
Nie chodzi o to żeby był taki jak Gerard każdy ma swój styl

0

Wy tylko na Bartre tylko nawalacie chłopak ma jeszcze czas po to są takie mecze żeby nabrał pewności i doświadczenia

0

Barca. Bez puyola nie była by taka sama

0

tello niech sobie pogra w Barcelonie b a Afellay niech gra za niego a oni chcą go sprzedać jakiś absurd

0

nie ma co się mamlać , tylko trzeba się wziąć do ciężkiej pracy i myśleć o meczu z Valencią.To co się stało już się nie odstanie i niema co tego rozpamiętywać a tak po za tym debiut Songa bardzo dobry tak potężnie zbudowany chłop na pomocy był nam potrzebny

0

o a o formę się nie bójcie z czasem wróci

0

Wy Ville już gdzieś ustawiacie zostawcie to Tito który na pewno będzie wdział gdzie ma go ustawić ,a z tą formą to się wstrzymajcie chłop w końcu nie grał pół roku to na początku nie będzie czuł tak piłki dobrze , ale wszystko się okaże już niebawem

0

oby tak jak Paolo Maldini,tylko żeby zdrowie dopomogło

0

hazard poco.ibi wróci do formy to pokarze na co go stać

0

przepraszam wszystkich ale ten Barçaparasiempre myśli że co ma może tę cyfrówkę i co .ciekawe od kiedy jest za Barcą pewnie od 2009 kiedy Barca wygrała z manchesterem

0

Barçaparasiempre myślisz że co tylko ty masz telewizje cyfrową i co wszystko ci wolno.Taki ścibie wielki fan.każdy może napisać co chce a ty co brak szacunku dla innych.jak cię mama kultury nie nauczyła to ja cię nauczę

0

a chcesz wiedzieć to np:z Chelsea

0

skończ gadkę bo się gubisz

0

chyba ty .jak widać to ty lubisz jak sędziowie nam pomagają , a ja tego nie cierpię

0

żal mi cię Barçaparasiempre nie umiesz pogodzić się z tym faktem że sędziowie nam pomagają

0

dziecko to jesteś ty Barçaparasiempre

0

Profil reew
z gry nie idzie to sędzia pomoże... ;) to jest kibic ....

0

jak sędziowie nam pomagają to wszyscy dookoła się z tego śmieją.pierwsze Chelsea potem inter tylko z nimi się nie udało,a teraz milan ciekawe kto za rok żal mi was ci którzy piszą że sędzia nam pomógł :(

0

benitez został trenerem a pep zostaju i już

0

jak zagra Xavi i Iniesta to będzie git.Messi będzie miał z kim zagrać.Choć tak i tak licze że Messi pokaże wszystkim krytyką na co go stać

0

Alexis,Villa wraca do formy.Czekam na Real żeby utarli im nosa bo są zbyt pewni siebie że pewnie wygrają z Barcą

0

Niech lepiej kupią młodego zdolnego zawodnika na lewą stronę ,a nie wydawać pieniądze na starych którzy pograją 3 sezony lepiej kupić zawodnika na lata

0

Czekam na powrót Ibiego

0

Puyol zagrał stanowczo za mało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?