bonus
Dołączył/a: październik 2011
Fredropol
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kto strzelił bramki ??
0
Sergi Roberto na pewno go zastąpi . Chłopak już w tamtym sezonie pokazywał klasę czasami nawet większą ni Thiago. Z drugiej strony wielka szkoda odchodzi bardzo dobry młody zawodnik . Chłopak chce grać ale nie wiem czy w Bayernie będzie miał taką możliwość . Szacunek dla niego .Zarząd wyprawia jakieś nie przemyślane życzy najpierw ABI , teraz teraz Thiago . W ROBERTO nadzieja
0
Świetny zawodnik.Myślę że to by był lepszy transfer niż Thiago Silva. Takiego obrońcy nam brakuje
0
cała trójka nic nie grała
0
brak pewności w obronie :(
0
nie można tak porównywać to jest dwóch innych ludzi Pique jest niezwykły ale przecież zawsze taki nie był
0
sobol10
Nie chodzi o to żeby był taki jak Gerard każdy ma swój styl
0
Wy tylko na Bartre tylko nawalacie chłopak ma jeszcze czas po to są takie mecze żeby nabrał pewności i doświadczenia
0
Barca. Bez puyola nie była by taka sama
0
tello niech sobie pogra w Barcelonie b a Afellay niech gra za niego a oni chcą go sprzedać jakiś absurd
0
nie ma co się mamlać , tylko trzeba się wziąć do ciężkiej pracy i myśleć o meczu z Valencią.To co się stało już się nie odstanie i niema co tego rozpamiętywać a tak po za tym debiut Songa bardzo dobry tak potężnie zbudowany chłop na pomocy był nam potrzebny
0
o a o formę się nie bójcie z czasem wróci
0
Wy Ville już gdzieś ustawiacie zostawcie to Tito który na pewno będzie wdział gdzie ma go ustawić ,a z tą formą to się wstrzymajcie chłop w końcu nie grał pół roku to na początku nie będzie czuł tak piłki dobrze , ale wszystko się okaże już niebawem
0
oby tak jak Paolo Maldini,tylko żeby zdrowie dopomogło
0
hazard poco.ibi wróci do formy to pokarze na co go stać
0
przepraszam wszystkich ale ten Barçaparasiempre myśli że co ma może tę cyfrówkę i co .ciekawe od kiedy jest za Barcą pewnie od 2009 kiedy Barca wygrała z manchesterem
0
Barçaparasiempre myślisz że co tylko ty masz telewizje cyfrową i co wszystko ci wolno.Taki ścibie wielki fan.każdy może napisać co chce a ty co brak szacunku dla innych.jak cię mama kultury nie nauczyła to ja cię nauczę
0
a chcesz wiedzieć to np:z Chelsea
0
skończ gadkę bo się gubisz
0
chyba ty .jak widać to ty lubisz jak sędziowie nam pomagają , a ja tego nie cierpię
0
żal mi cię Barçaparasiempre nie umiesz pogodzić się z tym faktem że sędziowie nam pomagają
0
dziecko to jesteś ty Barçaparasiempre
0
Profil reew
z gry nie idzie to sędzia pomoże... ;) to jest kibic ....
0
jak sędziowie nam pomagają to wszyscy dookoła się z tego śmieją.pierwsze Chelsea potem inter tylko z nimi się nie udało,a teraz milan ciekawe kto za rok żal mi was ci którzy piszą że sędzia nam pomógł :(
0
benitez został trenerem a pep zostaju i już
0
jak zagra Xavi i Iniesta to będzie git.Messi będzie miał z kim zagrać.Choć tak i tak licze że Messi pokaże wszystkim krytyką na co go stać
0
Alexis,Villa wraca do formy.Czekam na Real żeby utarli im nosa bo są zbyt pewni siebie że pewnie wygrają z Barcą
0
Niech lepiej kupią młodego zdolnego zawodnika na lewą stronę ,a nie wydawać pieniądze na starych którzy pograją 3 sezony lepiej kupić zawodnika na lata
0
Czekam na powrót Ibiego
0
Puyol zagrał stanowczo za mało