0

Drodzy fani Blaugrany. Nie ma co narazie dywagować kto sie pojawi na stanowisku w zastępstwie. Własnie w tej chwili wszystkie hiszpańskie gazety przesciagają się w kaczkach dziennikarskich i jest to zrozumiałe...
Trzeba czekać, i mieć nadzieję że nie będą to jakieś Van Galle, Bielsy czy inni " wielcy" taktycy.

0

zwroty dzisiejszych zdarzeń jak w Hitchcock-u, noramlnie nie wiadomo czegos się spodziewać za 5, 10 mnut- oby wszystko poszło dobrze.
Trzymaj się Tito. Wierzymy w Ciebie

0

Chyba najwyższa pora na zmianę przydomka Realu:
Z " Galaktyczni" na " Arktyczni"

0

Jest Carles, nie ma LIPY w obronie- jednak Masche to nie ten poziom na stoperze...

0

PEDRO do zmiany Natychmiastowej... chłop nie wie co się na boisku dzieje.

0

Naprawdę jesli dziś nasz Don Juan Pedrito będzie grał taki piaseczek lekko mówiąc jak ostatnio w OFENSYWIE- to nie zdziwie się jak David po prostu po tym sezonie odejdzie w pizdu... po prostu,
Sorry taka prawda. Każdy obiektywny to przyzna. David daje znacznie więcej niż Pedro, a kiedy Villa ma się rozegrać po kontuzji???

0

Coraz częściej mam wrażenie że Jose mówi coś w stylu:
Były dwa wielbłądy. Jeden zielony, drugi z jednym garbem. Ile waży piasek gdy jest ciemno???
Kurde, on chyba nie używa mózgu przy takich wypowiedziach:D
Mróz jednak znacznie odbija się na głowie...

0

Czekam zatem na bramki mojego pierwszego idola z tamtej Barcy:
PATRICK KLUIVERT...

0

Ludziska sztos nie z tej ziemi mam dla Was.
Lionel Messi- patrzajcie jak naparza na keyboardzie:D


patrzcie od: 0:45-0:48.
Jak widać NASZ Leo ma nieograniczone możliwości....

0

Ludziska sztos nie z tej ziemi mam dla Was.
Lionel Messi- jego ukryta historia gry na keyboardzie:D


patrzcie od: 0:45-0:48
Jak widać NASZ Leo ma nieograniczone możliwości....

0

Ludziska sztos nie z tej ziemi mam dla Was.
Lionel Messi- jego ukryta historia gry na keyboardzie:D


patrzeć od: 0:45-0:48
Jak widać NASZ Leo ma nieograniczone możliwości...

0

Najfajniejsze jest to ze Ibra w jednych wywiadach mówi o Messim w samych superlatywach i podkreśła w swoim snobistycznym stylu swoją druga pozycje na swiecie za Agreńtynczykiem, a w innych z kolei jak choćby ten, sam sobie przeczy.
Coż, robienie z siebie błazna i dwulicowca nie jest takie trudne jak się wydaje...

0

Po co Po co stracona bramka???
Już odpowiem: Bo Betis nie przyszedł na stadion po to aby sie w statystykach zapisać, tylko zeby grać. Tak to ta sama druzyna która odprawiła Real z kwitkiem. Grają dobre spotkanie i zasłużenie bramke strzelili.
Nie zdawajcie tych pytań bezsensownych więcej...

0

Wy już robicie transfery, zmaiany Falcao to Falcao boski Ramadel. Ok ok bez "spust" ludzie. Depor to outsider totalny, im się strzela po kilka bramek. Owszem Falcao gra w tym sezonie świetnie, ale cóż takiego pokazał w starciu z Realem tydzien temu??? Własnie nic, czyli po co insynuować jego przydatnosc do Barcy?? ni rozumiem

0

Jakby to powiedział Darek Szpakowski: CR7 w serii zwodów...

0

Lugo
Masz rację Pedro haruje ostro i notuje świetne przechwyty, ale naprwde razi niemiłosiernie w oczy jego brak chłodnej głowy w sytuacji pod bramką.
To trochę martwi bo jest napastnikiem i powinien wiedzieć co sie gra

0

Futbol totalny. Jesli na początku sezonu graliśmy na drugim biegu, to teraz jedziemy na czwóreczce. Aż strach pomyśleć jak właczą piątke.

PS> A na szóstce to lige mistrzów przejedziemy... oby do finału.
Kapitalnie to się w tym sezonie układa

0

Co się kibice Realu rzucaja na te teksty o mrozie, sami je zapocztkowali wolnosc Tomku w swoim domku.
Jedzmy więc dalej: Jak tak dalej pojdzie to w rewanżu na SB bedziemy grać mecz hokeja a zamiast piłki zagramy krązkiem.
Czujecie to, Valdes w stroju hokejowym???

0

komentarz do meczu... LA INIESTAZO TOTAL!!!
Jak Dr. Jeckyll i Mr. Hyde Barca dzis pokazała dwa oblicza. Pierwsza polowa rzemieslnicza, druga to czysty ART.
Także w defensywie- Blaugrana i jej najlepsza wersja powraca w WIELKIM stylu. Drżyj Europo! Kłaniaj się Madrycie...

0

Co Wy gadacie, jaka zła gra. Gramy swietnie ale Levante pokazuje dlaczego jest obecnie w czołowce La liga- ONI TEŻ grają znakomicie. Idealnie skracają pole gry. Dobrze ze nasza obrona jest dziś mocna: w koncu Puyol czysci, bez niego bysmy cierpieli bardziej.
Damy radę!!! Vamos

0

Co jak co ale mówicie że Barca gra piasek w tym sezonie pomimo tego ze wygrywa. To co gra Real??? Chyba jakaś Sahara...
Węszę - 11 bo Blaugrana jest w gazie. Oj chciałbym, chciałbym

0

Jak dla mnie- wynik meczu Barcy- nie ma znaczenia jesli jest to mecz wygrany. Gra nie idzie w świat. Kto dziś spojrzy na tabelę Barcy, zobaczy nokautującą statysykę meczy wygranych/przegranych. Także, kto dziś pamięta o kosmicznym 4:5 na El Riazor???
Barcelona może stracić w tym sezonie nawet 40 bramek, choć jestem przekonany ze po powrocie Puyiego- tyle aż nie będzie:D.
Nie bedzie to miało znaczenia dopóki strzelamy więcej niż tracimy.

0

chcieliście pięknej gry, to ją macie. Przecudowna klepa w linii pomocy.
Grają jak za Guardioli, ZDECYDOWANIE Barca się rozpędza...

0

Do dziś mam koszulkę Blaugrany z niepamiętnych już i raczej nie możliwych do powrotu lat- bez loga w bordowo-granatowe pasy nie jakiś SZPREJ co jest teraz. Koszulka takiego klubu to nie betonowy mur do uciechy dla graficiarzy...
Oglądam w tej koszulce prawie każdy mecz mojego ukochanego zespołu.
Nawet gdyby ktoś mi zaproponował ten nowy t-shirt ( bo jak to inaczej nazwać???) za DAMRO- NIE SKORZYSTAŁBYM, zbyt cenne są wartości, zbyt cenne wspomnieia dla mnie związane z tamtym krojem strojów. O zakupie tegoż "badziewia", mowy nawet być nie może.
PS. Widząc tego lamuskiego jelenia, lamę, sarnę, łosia czy co to wogóle jest??? Zoo na koszulce + napisy arabskie- mam dość, sczerze i prawdziwie.To nie jest kosuzlka Barcy, to jakaś kpina. Soryy cules ale takie moje zdanie. Czekam na minusy w moja stronę- mam to gdzieś...

0

Wać Pan Don Andres jest, w zaiste doskonałej formie.

0

Wiecie jak jest... buta i nerwowosc w Madrycie sięgaja powoli zenitu, bo Barca pomimo dziur w tyłach, bestrosko klepie kolejnych rywali wbijając im po kilka bramek. Niestety to kogoś najwyrazniej boli. Real gra z nożem na gardle zeby nie powiedzieć ze nawet nie tyle z nożem co z szablą. Każda strata punktów w "mroznym" Madrycie, będzie katastrofą dla Blancos.
Dodajmy do tego jeszcze poprawiane przez Blaugrane rekordy i ilośc zwycięstw już na pocztku sezonu, i mamy pełnie frustracji w stolicy. Ot cała tajemnica!

0

konrado6
Pokaż mi drogi kolego gdzie przy uderzeniu Messiego, Sanchez zaznaczył jakąkolwiek chęc brania udziału w tej akcji. NIC a nic nie zrobił- nawet go pilka nie musnęła, a to że zasłaniał bramkarza?? A co ma zrobić w takiej sytuacji kucnąc w polu karnym, czy może się położyć??

0

Nie ma wyciągnietych wniosków z meczu o Superpuchar z realem, z meczów z poprz. sezonu z Chelsea. Nic sie nie zmienia gra Barcelony na styl trolejbusowy- nie ma innej koncepcji niż bezsensowne klepanie po obwodzie które ni jak nie przynosi kompletne Gówno. Sorry ale tak jest i albo dalej bedziemy tak grac z murarzami albo w koncu zastosuja inna taktyke na taki styl.
PS. Co robi ostatnio Mascherano na obronie?- nie wiem- może postanowił że będzie pełnił rolę statysty. Całe szczescie ze wrocił Pique, czekam na Puyola. tyle ode mnie. Dobranoc!

0

Niestety coraz więcej zespołow taki system gry obiera na wielką Barcelone, i dalej nie widac zeby coś z tym robiono w sztabie trenerskim Barcy.
Nie wiem nawet gdzie tutaj oddac strzal z dystansu jak najzwyczajniej nie ma na to miejsca, taki tłok zielono-białych ze jasna cholera.
Jedyna wydaje mi sie opcja do strzelenia bramki Celtom jest kontra Barcy po ataku Celtiku wieksza iloscia graczy. Pytanie tylko czy wogołe Celtic bedzie chciał w ten sposób zaatakowac w drugiej czesci. PARANOJA.

0

michalk.
Busi pauzuje za karteczkę czerwoną...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?