Barcelona enjoyed 74% of ball possession to Panas 26%. Barca had 616 passes completed compared to 82 for the Greeks. Xavi alone had a 91 pass-completion rate in the game. And the Spanish outfit had 29 shots to Panas one.
Dla mnie to transfer bez sensu, gdzie i kiedy on niby ma grac, to nie real, ?e trzeba kogos kupowac i kto o nim slyszal przed mistrzostwami swiata. Bardzo trudno jest grac w barcelonie o wiel bardziej doswiadczinym graczom. A cena wcale nie jest niska
Komentarze
0
Barcelona enjoyed 74% of ball possession to Panas 26%. Barca had 616 passes completed compared to 82 for the Greeks. Xavi alone had a 91 pass-completion rate in the game. And the Spanish outfit had 29 shots to Panas one.
0
szkoda, ze zlatan byl na spalonym bo bramka piekna i dodalaby mu wiary we wlasne sily, trzymaj sie zlatan!!!
0
Tylko villa gral na skrzydle he he a jako? wszyscy tlucza o srodku
Xavi byl dzi? najlepszy, kontrolowal tempo, podawal, ciekawe co bedzie jak jego zabraknie
0
Dla mnie to transfer bez sensu, gdzie i kiedy on niby ma grac, to nie real, ?e trzeba kogos kupowac i kto o nim slyszal przed mistrzostwami swiata. Bardzo trudno jest grac w barcelonie o wiel bardziej doswiadczinym graczom. A cena wcale nie jest niska
0
if it's true to moze predzej na lawie keita usiadzie niz bukets
0
i znowu zadyma, chyba dobrze, ze sedzia tak powiedzial a nie dal zolta kartke, jesli faul byl to leo nie musial sie przejmowac tym co mowi sedzia
0
dobra dzieciaki, na goal.com zacytowane slowa agneta wygladaja tak:
"The player is happy with the outcome. The only problem is with Barcelona."
tutaj nie ma doslownie o bonusie tylko o problemie
ciekawe czy i kiedy ktoss zacytuje prawidlowo bo jakos ani lagazetta anigoal nie grzesza 100% wiarygodnoscia
0
kolano: ale o co Tobie chodzi??
0
hoJrang
no tak, kupil takze:
alvesa, yaya, keite, henryka, pique, ibre i maxwella
he he
0
a zauwazyliscie, ze mancini ma glowe jak cegla i to stara sredniowieczna, duza, jakas taka dluga