1

Widac jak juz powoli zaczyna sie rozkrecac katalonska maszyna. Roberto, Arda i Messi szaleja jak narazie po pierwszej polowie ale ogolnie cala druzyna gra dobrze. chyba lekko przespane pierwsze 5 minut do momentu bramki. widac ze bramka na 1:1 rozloscila Barcelone i bla pelna dominacja. juz boje sie myslec jak dojda do perfekcji z forma to kazdy rywal bedzie sie bal :) a jeszcze przecie Neymar wroci do skladu... czuje ze ten sezon moze byc rekordowy pod kazdym wzgldem, nie ma co sie bac, mamy czym grac bo w koncu lawka jest bogata od wielu sezonow.....VeB pozdro wszystkim

0

Dobrze to sobie Florek wymyslil.... pozalatwial wolne dla swych najlepszych pilkarzy zeby ci nie byli zmeczenii lub doznali kontuzji przed waznym meczem... ale wydaje mi sie ze to tylko pod korzysc barcelony moze isc bo będą w rytmie meczowym. pomimo duzej ilosci minut gry nie obawialbym sie zmeczenia tym bardziej ze tacy pilkarze ja Iniesta Pique czy sergio i busi nie zagrali towarzysko z belgia wiec maja swoj odpoczynek w nogach... do tego wypoczety suarez wracajacy messi wiec wydaje sie ze pilkarze maja duzo sily by wyjsc na bernabeu i rozegrac fajny mecz tym bardziej ze Barcelona gra coraz lepiej :) pozdro dla wszystkich kibicow VeB!!!!!

0

hahaha dobre... :)

0

canal plus sport transmituje dzisiejszy mecz :)

0

Najlepsza opcja na jaką Barcelona wymarzyć. 30 lat to nie duży wiek, a tym bardziej ze za darmo. To będzie super rezerwowy a pewnie będzie czasami grał od pierwszych minut. zawsze to opcja żeby dać odpocząć zawodnikowi takiemu jak Neymar albo ktoś z linii ofensywnych pomocników, coś w stylu uniwersalny żołnierz. Bardzo dobra decyzja zarządu...

1

No lepiej tego nie mozna bylo opisac :) pozdro VeB

0

Widać chłopak ma wolę do walki. Chcąc strzelić gola Barcelonie i z nią wygrać ustawia sobie dużą poprzeczkę ale to tylko pokazuje ze chcę być najlepszy. Jeszcze dużo przed nim nauki ale dzięki ciężkiej pracy może dojść do swojego celu jakie sobie stawia.

0

Jak dla mnie takie wałki to śmiech na sali, oczywiście przy rejestracji młodych zawodników z poza UE klub mógł uważać bo ewidentnie wina leży po ich stronie ale kary jakie Barcelona dostała to już przesada. Może i kara się należała też nie będę pisał ze nie ale klub już cała karę odbył i nie widzę przeszkód na rejestrację Ardy skoro jest taka możliwość. Nie wiem czemu FIFA dalej nie umożliwia klubowi zgodnych w przepisami, szczególnie w Hiszpanii rejesracji, a do tego szuka jeszcze jakiś problemów, czy dalej jakies wałki????? Nie wiem ale klub jak się nie boi niech walczy o swoje, bo ja watpie żeby jakby były jakieś problemy które mogłby szkodzić drużynie.

13

I chciałbym teraz usłyszeć pseudofanów RM którzy tak krzyczeli ze Messi to złodziej i powinien zaliczyć więzienie. Od początku wiedziałem że nic nie ma sobie do zarzucenia bo to nie on kontroluje swoich wydatków podatkowych. Zdjęcie pasuje do całej sprawy oby z takim uśmiechem wrócił na boisko i pokazał swoją najlepszą formę i wrócił na szczyt. pozdro :)

0

Trochę się obawiam tego meczu ze względu na obronę. Jeśli LE stawia na trzech obrońców to chyba wie co robi ale jak dotychczas był problem nawet jak było czterech defensorów. Żeby ta ofensywna gra do przodu nie okazała się klapą. Ale z drugiej strony Alba i Alves pwnie będą się wracać do obrony w razie ataków rywali więc może nie będzie tak żle, trzeba sobie jakoś radzić :)

0

Real tez zmienil dla pieniedzy krzyzyk w herbie bo sie nie podobalo arabom. kazdy w tym szalonym swiecie sprzedaje swoja historie..... niestety :/

1

Jeszcze co do kilku zawodników. Mathiu nigdy więcej na lewej stronie i wejście Alby ożywiło lewą stronę. Sandro VS Munir i 65%- 35% dla Munira nie wiem może ktoś będzie miał inne zdanie ale lepiej się prezentuje od Sandro. I Sergio Roberto.... dla rewelacja tego sezonu, chłopak widać ze dorósł do tego by grać w pierwszym składzie, jego gra jest coraz bardziej efektywna i efektowna jego wczorajsze wejście obudziło trochę grę... oby się nie wypalił szybko bo zapowiada się z niego naprawdę kluczowy zawodnik....

0

Przed tym meczem zastanawiałem się jak zagra Barcelona szególnie w obronie...
Bałem się ze znów Ter Stegen będzie wyciągał piłkę z bramki no i się nie myliłem i na szczęście wpadła tylko jedna.... na szczęście bo kto wie jaki byłby wynik gdyby już na początku Chicharito strzelił, pózniej nie zmarnował okazji na 2:0 w drugiej połowie... swoje okazje niemcy mieli a blaugrana...... oglądając mecz miałem wrażenie ze Barcelona zaczyna powoli się zgrywać, jakby to już by był ten moment kiedy klub musi grać już dobrze i przez chwilę było dobrze ale bramka dla Leverkusen podcięła chyba naszym skrzydła bo gra do końca pierwszej połowy była tragiczna. Sandro psuł wszystko to koledzy tworzyli, bezproduktywny Neymar, Suarez gdzieś się błąkał, po raz kolejny dużo strat i nie przemyślanych decyzji. W drugiej połowie już nieco było lepiej ale dalej Barca biła głową w mur czas leciał, no i...... Magia dwie bramki w dwie minuty i pozamiatane. Gdzieś jednak chłopaki pozostawili zaangażowanie. Martwi kolejna kontuzja i to Iniesty, kolejny fundament zespołu wypada z gry na kilka tygodni. Czasy dla kluby są bardzo ciężkie i trzeba będzie te trudy wytrzymać. Narazie pech nam dopisuje czy to Fifa czy to kontuzje nie wiadomo co jeszcze ale miejmy nadzieję co nas nie zabije to nas tylko wzmocni :)

0

jedynie co jest dla mnie trudne to ze Barcelona gra slabo czego moje oczy nie moga wytrzymac, jest szansa na wygranie wszystkiego nawet z leverkusen ktorego nie uwazam za mocnego ale forma klubu z hiszpanii jest na ta chwile taka jaka jest wiec moze byc ciezkim rywalem Bayer..... trzeba wierzyc, mam nadzieje ze forma pilkarzy bedzie wkoncu rosła i nie przeszkodzi w tym brak Messiego, a sklad na wyjsciowa jedenastke jeszcze mamy dobry gorzej z lawka ale chlopaki musza przejsc ten okres

0

tak patrze na te spotkania bercelony bez messiego wydaje sie byc wszystko latwe. sevilla i villareal moze byc ieco trudnie ale jak zespol zacznie lepiej gac to nie musi byc az tak strasznie. w lidze mistrzow mamy latwych rywali do powrotu argetynczyka wiec nie powinno byc strasznie ale z obecna forma mozna by sie zastanawiac gdzie bedzie barca. licze na lepsza gre nie wazne z kim w skladzie, do stycznia trzeba wytrzymac pozniej jedziemy ze wszystkim jak walec po asfalcie :) pozdro wszystkim VeB!!!!!

3

z dniem 31 sierpnia Barcelonie skończył sie zakaz transferowy i 31 sierpnia rejestruje sie w hiszpanii zwodników we wwszystkich klubach, ale barcelona nie moze poniewaz było okienko transferowe aktywne. od pierwszego wrzesnia barcelona moze juz wszystko kupywac juz teraz ale nowe nabytki dopiero w styczniu beda mogły byc rejestrowane. na barceloie nie lezy juz zaden nakaz ktory bym im skodzil, dlatego klub ma prawo rejestrowac Arde z tego przepisu ktory mowi ze jesli pilkarz poprzez kotuzje wypadnie ze skladu na dluzej czyli w wypadku Rafinhi na pol roku to moga w jego miejsce rejestrowac innego zawodnika. Barcelona nie powinna sie bac i pytac o pozwolenie tylko robic tak jak na to przepisy pozwalaja a te sa na korzysc klubu. Na Barcelonie nie ciazy juz zaden ban wiec miech robia to co chca a FIFA nie ma prawa juz nam nic zakazywa. VeB!!!!!! to jest kolejny mecz ktry barcelona wygra jak bedzie walczyc do konca i choc na chwile nie zwatpi :) pozdawiam wszystkich fanow Blaugrany> Vamos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?